NutriAtlas - užitočný pomocník pre tých, ktorí chcú žiť zdravo

NutriAtlas - užitočný pomocník pre tých, ktorí chcú žiť zdravo
Zdroj: bigstockphoto.com

Mobilná aplikácia NutriAtlas je veľmi užitočný pomocník a najlepšie vybavené mobilné aplikácie pre tých, ktorí chcú žiť zdravo. Obsahuje rad unikátnych funkcií, ktoré by sme vám radi v nasledujúcich odsekoch predstavili - Zoznam éčok, databázu potravín, zoznam zdravých receptov, nákupné lístky, články o zdravom životnom štýle, blogy užívateľov a diskusie.

Zoznam éčok - zoznam aditív s rýchlym vyhľadávaním a kompletným opisom všetkých éčok. Každé má priradené skóre, farebne rozlíšené podľa možnej nebezpečnosti, od 0 (bezproblémová) až po 7 (nebezpečná).

Databáza potravín obsahuje na webe 13 000 potravín, tie sú dostupné aj v mobilnom NutriAtlasu. Kompletné informácie z etikety na dosah ruky. Navyše aplikácia vie naskenovať čiarový kód aplikácie, napríklad priamo v obchode a hneď viete čo potravina obsahuje za zloženie, Éčka, alergény alebo kto ju vyrobil. Môžete ju ohodnotiť alebo si prečítať hodnotenie ostatných užívateľov. A cez aplikáciu môžete aj ďalšie potraviny pridávať.

Zoznam zdravých receptov vám napovie čo uvariť, keď vás nič nenapadá. Cez 1700 receptov, s fotografiami, podrobným postupom a ingredienciami. A keď máte svoj vlastný, cez aplikáciu sa ľahko oň podelíte s ostatnými.

Nutriatlas je tiež skvelý pomocník na nákupy, pretože si v ňom ľahko vytvoríte zoznamy na svoj nákup. Funkcia je tiež prepojená s užívateľským profilom na webe www.lidicky.cz. Tam si lístky ľahko pripravíte v pohodlí domova a máte ich automaticky k dispozícii aj v obchode pri nákupe, kde si môžete nakúpené potraviny vyraďovať. Lístky možno zdieľať s rodinou alebo ostatnými užívateľmi.

Veľa zaujímavých informácií je obsiahnutá v článkoch a diskusiách, ktoré ide ľahko prechádzať a prispievať vlastnými názormi či otázky.

Aplikácia je zadarmo a k dispozícii pre telefóny so systémom Android aj Apple. Odkazy na stiahnutie aplikácie sú na webe www.nutriatlas.cz.

 

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: