V centre chudnutia PROTISSIMO v Bratislave Vás zbavia nadváhy natrvalo

V centre chudnutia PROTISSIMO v Bratislave Vás zbavia nadváhy natrvalo
Zdroj: bigstockphoto.com

Centrum chudnutia PROTISSIMO Bratislava pod vedením MUDr. Martina Kleina sa presťahovalo z Dlhých dielov do Polikliniky na Mýtnej ulici číslo 5 v Bratislave, čím sa zabezpečil rýchlejší prístup zo všetkých mestských častí a zvýšil sa komfort pre klientov v nových priestoroch. Centrum nájdete na 3. poschodí na chodbe oproti výťahom. MUDr. Martin Klein bude pre Vás k dispozícii od pondelka do piatku v čase od 8.00 do 18.00 hodiny na základe vopred dohodnutej objednávky.

Centrum chudnutia sa zaoberá liečbou nadváhy a obezity prostredníctvom bielkovinovej diéty PROTISSIMO, ktorá získava nielen na Slovensku, ale aj na celom svete veľkú popularitu. Populárna je vďaka širokému spektru chutných slaných a sladkých jedál, rýchlym a bezpečným redukciám hmotnosti a hlavne vzdeláva ľudí ako po skončení redukcie zostať naďalej štíhlej postavy a zdravo žiť bez obavy z JOJO efektu. Samotná bielkovinová diéta prebieha výlučne pod lekárskym dohľadom, konzultáciami a meraniami pomocou prístroja InBody 230, ktorý patrí medzi najšpičkovejšie prístroje v oblasti bio-impedančnej analýzy ľudského organizmu. Meranie prístrojom nie je zložitý proces, trvá necelú minútu, ale zabezpečí presné výsledky, ktorými sa nastaví proces redukcie špecifický pre každého jedinca a následne sa ním počas celého redukčného procesu zisťuje a vyhodnocuje efektivita chudnutia.

Chudnutie nemusí byť pre Vás utrpením a monotónnym. Liečbu nadváhy a obezity proteínovou diétou PROTISSIMO absolvovalo už mnoho ľudí a dosiahli dlhodobé zníženie hmotnosti bez pocitu hladu. Zredukovaním telesnej hmotnosti touto diétou a zmenou životosprávy znížili riziko vážnych chorôb ohrozujúcich ich zdravie na minimum.

Autor článku: PR článok, Centrum chudnutia PROTISSIMO

Dátum zverejnenia: