Schudnite s pudingom, horúcou čokoládou, jahodovým kokteilom alebo inou sladkou dobrotou!

Schudnite s pudingom, horúcou čokoládou, jahodovým kokteilom alebo inou sladkou dobrotou!
Zdroj: bigstockphoto.com

Zdá sa Vám to nemožné a ani vo sne by Vás nenapadlo, že sa dá schudnúť aj konzumáciou sladkých maškŕt? Chutný čokoládový puding, voňavá horúca čokoláda alebo jahodový kokteil sú jedlá, ktoré by ste vo väčšine diét hľadali márne. No v jednej ich predsa len nájdete. Dokonca v širokej ponuke jedál je ich viac ako polovica.

Príchodom jesene a dlhých zimných večerov má každý z nás tendenciu priberať, lebo fyzickej aktivity je menej ako v lete a radi si doprajeme husacie hody, dobré jedlo či koláčiky aj počas Vianoc. Napriek tomu môžete konzumovať horúcu čokoládu, čokoládové koláčiky alebo inú maškrtu bez obáv a Vašu líniu to neohrozí, ak siahnete po produktoch značky PROTISSIMO.

PROTISSIMO je bielkovinová diéta, ktorá je overená, bezpečná a jednoduchá forma chudnutia, prípadne udržiavania Vašej hmotnosti a línie bez obavy z následného navrátenia schudnutých kilogramov. Jedlá sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín s rôznymi príchuťami, ktoré eliminujú monotónnosť. Vysoko kvalitné proteíny, teda bielkoviny v týchto jedlách zabezpečujú, aby Vaše telo pritom nepribralo ani gram, ale naopak, aby ste si zabezpečili to najlepšie a najefektívnejšie chudnutie. Jedlá nechutia ako z prášku, sú chutné a pomaškrtiť si na nich môžete kedykoľvek.

Či už chcete schudnúť alebo len byť bez obáv a stresu z priberania, tak sú sladké jedlá PROTISSIMO tou najlepšou voľbou pre Vás. Zo širokej ponuky jedál si môžete vybrať z dezertov, kokteilov, ovsených kaší, rôznych druhov palaciniek, či rôznych tyčiniek alebo zákuskov. Vyberte si aj Vy tie svoje obľúbené a už nebudete musieť myslieť na kalorické zloženie Vašich maškŕt, zložité výpočty energetického denného príjmu a výdaju a hlavne na pocity viny, že ste zjedli niečo sladké a hneď z toho priberiete.

Celý sortiment produktov a aj všetky informácie ohľadom proteínovej diéty nájdete na internetovej stránke Centra chudnutia PROTISSIMO www.zdravoschudnut.sk, prípadne sa môžete informovať priamo u MUDr. Martina Kleina na telefónnom čísle 0903 480 553.

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO

Dátum zverejnenia: