Produkty PROTISSIMO dostali nový look, ale chuť si uchovajú

Produkty PROTISSIMO dostali nový look, ale chuť si uchovajú
Zdroj: bigstockphoto.com

V uplynulých dňoch dostali produkty proteínovej diéty PROTISSIMO nový look a tým zmenili svoju „tvár“. Zmena sa týka redizajnu obalov a jednotlivých fotografií všetkých slaných a sladkých príchutí jedál. Zmenili sa obaly, ale chuť na ktorú ste zvyknutí zostane zachovaná!

Často zamieňané a plagiátorsky napodobňované originálne produkty PROTISSIMO® tak budú ľahšie identifikovateľné pre svojich spotrebiteľov. Dizajn je často pre zákazníkov jeden z najdôležitejších atribútov pri rozhodovaní v procese nákupu a patrí medzi hlavné ukazovatele kvality a hodnoty výrobku pre zákazníka. Preto sa výrobca rozhodol dodať týmto originálnym výrobkom so stabilným postavením na trhu nový dizajn. Produkty PROTISSIMO si zákazníci obľúbili vďaka chuti a rôznorodosti ako slaných, tak aj sladkých jedál a dlhodobej účinnosti redukcie hmotnosti bez následného JOJO efektu.

Medzi širokým spektrom pokrmov nechýbajú  také slané dobroty akými sú hráškový krém, hubový krém, cibuľová polievka s krutónmi, kuracie nagety či omelety s hubovou zmesou, omelety s bylinkami či slaninou, lososové placky a mäsové či rybie guľky. V ponuke sladkých jedál sú samozrejmosťou chutné pudingy od čokoládového, citrónového, cez jahodový či vanilkový kokteil až po ovsené kaše a palacinky s citrónom či pomarančom a voňavé raňajkové kakaové brownies, ktoré patria medzi najobľúbenejšie medzi zákazníkmi. Chuť malín, jahôd, kokosu, orieškov či karamelu a vanilky nájdete v sladkých tyčinkách a vafliach, s ktorými si môžete pripomenúť slnečné leto, na ktoré tak často spomíname počas dlhých jesenných a zimných mesiacov a spríjemniť si čakanie na to ďalšie bez obavy z priberania a ťažkej prípravy na budúcu plavkovú sezónu.

Diéta prostredníctvom PROTISSIMO nie je pre zákazníkov ničím stresujúcim, ale naopak príjemným procesom premeny k ich štíhlejšej línii a lepšiemu zdraviu, pretože si môžu dopriať nielen chutné a zdravé slané jedlá, ale aj sladké maškrty, ktoré sú pri ostatných diétach striktne zakázané.

Celý sortiment proteínových jedál a podrobnejšie informácie nájdete na internetovej stránke www.zdravoschudnut.sk, ktoré patrí Centru chudnutia PROTISSIMO v Bratislave.

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO

Dátum zverejnenia: