korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Siahnite po sladkom a nemajte obavy z priberania

Siahnite po sladkom a nemajte obavy z priberania
Zdroj: bigstockphoto.com
Každý deň  mávate chuť na sladké, hlavne vo večerných hodinách a väčšinou si ho doprajete s výčitkami, že znovu ste podľahli, ale aj napriek tomu nikdy neodoláte? Ak nemáte pevnú vôľu a zdržať sa konzumácie sladkých dobrôt proste neviete, máme pre Vás riešenie.

Tým riešením sú produkty PROTISSIMO, medzi ktorými si každý vyberie tú svoju obľúbenú maškrtu. Tieto produkty sú určené ľuďom, ktorí nevedia ako schudnúť a taktiež pre ľudí, ktorí si chcú svoju líniu udržať, ale radi maškrtia a nechcú sa obávať z následného priberania. PROTISSIMO je síce bielkovinová diéta, ale nemá za cieľ iba redukovať hmotnosť. Jedným z jej cieľov je taktiež dopriať svojim spotrebiteľom chutné a zdravé jedlá aj po skončení redukčného procesu.

Medzi tieto jedlá  patria také dobroty akými sú banánový dezert, čokoládový  puding, hruškový, kávový, marhuľový,  jahodový či vanilkový kokteil, ale aj palacinky s rôznymi príchuťami. Ak mávate najväčšiu chuť na sladké v ranných či doobedňajších hodinách, môžete siahnuť po müesli s čokoládou a karamelom, čokoládovom brownies či koláčikom ku káve s kúskami čokolády. Ak máte radi skôr tyčinky aj tie sa nachádzajú v širokej ponuke PROTISSIMO. Chrumkavá čokoládová tyčinka, chrumkavá kokosová tyčinka, chrumkavá oriešková tyčinka s čokoládou či karamelom, chrumkavá ovocná tyčinka s jogurtovou polevou, malinová tyčinka a taktiež vanilkové alebo jahodové vafle si môžete rozbaliť a ihneď si na nich pochutnávať kedykoľvek, keď Vás „prepadne“ hlad po sladkom.

Najdôležitejšie pre Vás je to, že s PROTISSIMO nepriberiete a môžete si dopriať kedykoľvek chutnú sladkú dobrotu bez obavy z priberania. Nemusíte sa pritom obmedzovať. Svoju líniu si nielen udržíte, ale môžete s kľudom maškrtiť. V prípade, ak radšej „mlsáte“ slané pochutiny a neviete si bez nich život predstaviť, tak medzi produktmi PROTISSIMO nájdete aj tieto.

Ak chcete zdravo a chutne maškrtiť môžete siahnuť po produktoch PROTISSIMO. Celý sortiment sladkých, ale aj slaných jedál nájdete na internetovej adrese www.zdravoschudnut.sk.

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO

Dátum zverejnenia: