PROTISSIMO Vám praje Veselé a chutné Vianoce a šťastný Nový rok 2014

PROTISSIMO Vám praje Veselé a chutné Vianoce a šťastný Nový rok 2014
Zdroj: bigstockphoto.com

Počas celého roka sa snažíme pomáhať ľuďom, ktorí majú nadváhu alebo obezitu. Často títo ľudia potrebujú zredukovať 5, 10 či 30 kilogramov svojej hmotnosti a sme radi, ak náš odborný personál pomôže k vysnívanej postave každému, kto to potrebuje.

Úsmev na tvári, spokojný pohľad a pozitívne referencie nás posúvajú neustále vpred a je to pre nás najväčšia satisfakcia, ak naša práca ľuďom nielen pomáha, ale na nich aj pozitívne vplýva. Vo väčšine prípadov sa však začína proces redukcie hmotnosti skleslým pohľadom klientov a opatrnou otázkou: „pán doktor ako schudnúť a nepribrať znova späť?“.

Po prvej konzultácii v našom Centre chudnutia, však všetci odchádzajú s úsmevom na tvári. Ak sa pýtate, prečo tomu je tak, má to viacero dôvodov. Klienti centra dostanú odbornú lekársku konzultáciu, prečo vzniká nadváha či dokonca až obezita, následne im je vysvetlený celý proces chudnutia a princíp, ako bielkovinová diéta PROTISSIMO funguje a v neposlednom rade zistia, že produkty PROTISSIMO sú nielen zdravé a chutné, ale nie sú nijako obmedzujúce ani jednotvárne. Vzhľadom na to, že hlavným cieľom PROTISSIMO je nielen zredukovať potrebné kilogramy, ale taktiež, aby chudnutie s ním nebolo pre nikoho náročné a aby po skončení redukčného procesu ste si dokázali udržať svoju ideálnu hmotnosť je nielen výhodou, ale aj základom pre každého, kto hľadá dlhodobé a stále schudnutie s cieľom žiť zdravším životným štýlom.

Celý tím Centra chudnutia www.zdravoschudnut.sk na čele s MUDr. Martinom Kleinom, by Vám chceli poďakovať za vzájomnú spoluprácu a popriať Veselé a chutné Vianoce a šťastný Nový rok 2014, aby rok, ktorý prichádza bol pre Vás ešte úspešnejší a lepší ako tento.

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO®

Dátum zverejnenia: