Jedlá PROTISSIMO chutia ako z maminej kuchyne, len z nich nepriberiete...

Jedlá PROTISSIMO chutia ako z maminej kuchyne, len z nich nepriberiete...
Zdroj: bigstockphoto.com

Toto ročné obdobie sa vyznačuje tým, že radi snívame o ležaní na pláži pod palmami s miešaným drinkom v ruke a horúcou túžbou po nič nerobení. Krásne a slnečné dni nám však zimné obdobie veľa nedopraje a z nášho sna nás zobudí ihneď ako vystrčíme nohy z domu. Zima, chlad a dlhé noci nás vedú k tomu, aby sme si dopriali výdatné a chutné jedlá, ktoré nás zasýtia. Často k nim pridáme aj chutný doma upečený koláčik či inú sladkosť a keď nás nikto nevidí, tak potajomky zjeme aj zopár kúskov navyše, ako by bolo treba.

Chutný jablkový koláč, palacinky či puding ľúbi hádam každý z nás. Lenže s konzumáciou tých klasických dobrôt podľa receptu starých materí pribúda nielen úsmev na našej tvári, ale aj kilá, ktoré nám ten úsmev rýchlo zmrazia. A čo potom?

Nemusíte mať hneď obavy. Stačí, ak tieto chutné sladké maškrty nahradíte konzumáciou sladkých dobrôt od PROTISSIMO.

Jedlá PROTISSIMO sú vyrobené z tých najkvalitnejších prírodných surovín a ich zloženie je podobné receptom z kuchyne našich mám. Rozdiel je len v tom, že obsahujú kvalitné bielkoviny a majú znížený obsah tukov, cukrov a sacharidov. No ich chuť zostáva zachovaná a Vy sa nemusíte obávať, že by chutili ako len ich náhrada. Tieto „beztukové“ jedlá nielenže dokážu nahradiť nezdravé sladkosti, ale v priebehu niekoľkých týždňov Vám znížia hmotnosť bez stresu a s miernou dávkou eufórie. Zimné obdobie je niekedy ťažkým a únavným, tak prečo by ste sa mali trápiť nejakou nepríjemnou diétou, aby ste do leta schudli do požadovanej figúry a mohli nielen snívať, ale si aj letnú dovolenku užiť na plno?

Redukčný program PROTISSIMO a jeho jedlá sú naopak príjemnou a vhodnou cestou za zmenou Vášho životného štýlu a stravovacích návykov bez zdravotných rizík, pretože celý program prebieha pod dohľadom odborného lekára alebo konzultanta, ktorý Vás odborne dovedie k Vašej normálnej postave. Cieľom PROTISSIMO je správne chudnutie bez nepríjemného jednotvárneho stravovania a šokov na telo po jeho skončení. Hlavnou myšlienkou programu PROTISSIMO je jednoduchosť prípravy, široká ponuka chutných jedál a úsmev na tvári každého, kto programom prechádza. Dlhodobé výsledky a Vaša spokojnosť sú pre PROTISSIMO najdôležitejšie.

Ak nemáte čas na zložitú prípravu či plánovanie jedálnička, nechajte to na lekárov či konzultantov v jednom z odborných centier PROTISSIMO, v ktorých Vám zostavia komplexné menu šité na mieru podľa Vašich predstáv a Vášho organizmu. Stačí si iba vybrať najbližšie centrum a dohodnúť sa na odbornej konzultácii. Chudnutie nebolo pre Vás jednoduchšie, kým ste nepoznali program PROTISSIMO.

Zoznam Centier PROTISSIMO a odborných konzultantov si môžete vyhľadať na stránke www.protissimo.com.

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO®

Dátum zverejnenia: