Naše zdravie pod vplyvom Luny

Naše zdravie pod vplyvom Luny
Zdroj: bigstockphoto.com

„Lekári liečia choroby. Veľmi dobrí lekári liečia choroby, ktoré sa ešte naplno  nerozvinuli. Najlepší lekári predchádzajú chorobám.“ tvrdí jedna čínska múdrosť. Preto sa sami musíme stať svojimi najlepšími lekármi. V úsloví „Si to, čo ješ!“ je veľa pravdy. Všetko, čo sa dostáva do nášho tela, môže byť jedom alebo liekom, závisí to od látok, ktoré sú obsahom jedla, od množstva, a ako ešte uvidíte – významnou mierou od vyživovacieho typu, do ktorého patríme, a od časového okamihu konzumácie.

Pozorujte a liečte sa
Kniha Pod vplyvom Luny ponúka generáciami overené poznatky o tajuplnej sile splnu a jej vplyve na náš život. Dozviete sa, že deň splnu je najhorším dňom pre akúkoľvek operáciu, i práce v domácnosti idú ľahšie až po splne…

Mnohí liečitelia, lekári a zubní lekári sa už presvedčili, že zohľadňovanie postavenia Mesiaca je pre pacientov požehnaním a pomocou neho sa dali vysvetliť aj iné pozoruhodné okolnosti v procese liečby, ako aj rekonvalescencie. Dobrá príprava je polovica cesty k cieľu: V mnohých ordináciách a na mnohých klinikách majú už nástenné Lunárne kalendáre, ktoré sú dobrou pomôckou pri voľbe priaznivých termínov na operácie alebo iné liečebné postupy. Medzitým už vyšlo niekoľko kníh, v ktorých lekári a chirurgovia informujú o svojich pozitívnych skúsenostiach pri využívaní „správneho časového okamihu“.

Naučme sa počúvať hlas svojho tela
Predovšetkým je škodlivá akákoľvek jednotvárna strava, akýkoľvek druh „diéty“ – výnimkou je obdobie, keď sme chorí, vysvetľujú autori Paunggerová a Poppe v knihe Pod vplyvom Luny. „Jednotvárnosť je nevýhodná, aj keby výživa bola zdanlivo „zdravá“. Mnohí ľudia s tráviacimi problémami majú sklon k prehnaným opatreniam zväčša preto, lebo sú netrpezliví a čo najrýchlejšie chcú dosiahnuť očakávaný výsledok.“

Aj o tom je kniha Pod vplyvom Luny. O tom, ako správny okamih pôsobí na naše konanie, na naše zdravie a všetko okolo nás. Knihu preložili do 24 jazykov. Milióny čitateliek a čitateľov mali možnosť presvedčiť sa o tom, do akej miery uľahčuje Lunárny kalendár práce v každodennom živote a ako možno pomocou neho dosahovať požadovaný cieľ ostať zdravý či ozdravieť vlastnými silami.

Prečítajte si úryvok o siedmich impulzoch Mesiaca.

Autor článku: Vydavateľstvo Ikar

Dátum zverejnenia: