Zázračné lieky prírody

Zázračné lieky prírody
Zdroj: bigstockphoto.com

Príroda je mocná čarodejka a keď sme chorí, môže nám veľmi pomôcť

V dnešnej dobe sa rastúca priemerná dĺžka života dáva do súvislosti s rastúcou kvalitou lekárskej starostlivosti. Zabúda sa pritom, že veľa ľudí vyhľadáva alternatívne postupy a lieči sa nimi alebo ich kombinuje s tradičnou medicínou.

Mnohí si uvedomujú, že človek už dávno stratil ochranu prírody a preto začal trpieť civilizačnými chorobami a zdravotnými ťažkosťami. To má veľký vplyv na stratu imunity, ktorú má dnes veľmi oslabenú. A práve silný imunitný systém môže ľudí ochrániť pred všetkými chorobami, od malých infekcií až po rakovinu. V knihe ZÁZRAČNÉ LIEKY PRÍRODY nájdete to najlepšie z prírodného liečiteľstva, objavíte zázračnú silu rastlín a niektorých potravín, odhalíte časom preverené liečebné postupy a získate jednoduché návody na to, ako si pomôcť, keď ochoriete.

V tejto knihe nájdete to najlepšie z prírodného liečiteľstva, objavíte zázračnú silu niektorých rastlín a potravín. Sú to veľmi cenné informácie a rady na ceste k opätovnému nadobudnutiu strateného zdravia, prebudeniu vitality a šťastnému životu.

Je najvyšší čas vrátiť sa k prírode.

www.priroda.sk

Autor článku: Vydavateľstvo Príroda

Dátum zverejnenia: