korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

PROTISSIMO a jarné novinky 2014

PROTISSIMO a jarné novinky 2014
Zdroj: bigstockphoto.com

Príchod jari a pekné, slnečné počasie vyčarí úsmev hádam každému z nás. Slnko nás dobíja pozitívnou energiou a čoraz viac sa tešíme na príchod horúcich letných dní, kedy budeme môcť zájsť k vode, opaľovať sa a len tak relaxovať pri sladkom nič nerobení.

Po dlhých zimných mesiacoch to pre niektorých z nás, ale býva ťažké. Pribrali sme viac, ako by sme si želali a schudnúť 5 kg či 10 kg do plaviek sa zdá ako nemožné. No, ak chcete byť fit do plaviek, tak rozhodne teraz je ten správny čas začať s postupným a efektívnym redukovaním hmotnosti. Rýchle diéty nefungujú a preto by ste mali zamerať svoju pozornosť na tie, ktoré nielen zredukujú Vašu hmotnosť, ale zmenia aj Vaše stravovacie návyky a životný štýl, ktoré sú kľúčové v boji s Vašou nadváhou. Takouto metódou chudnutia je aj diéta PROTISSIMO.

Jej hlavnou úlohou okrem redukcie hmotnosti je aj dlhodobý manažment pod odborným dohľadom a snaha o trvalú zmenu Vašich návykov. Možno ste už vyskúšali mnohé diéty a po pár dňoch boli pre Vás demotivujúce, ale pri PROTISSIMO sa Vám to rozhodne nestane. Zameriava sa na pestrosť a rôznorodosť jedál, či už slaných alebo sladkých a preto neustále dopĺňa svoju ponuku novými príchuťami. Aj tento týždeň bola ponuka jedál rozšírená o ďalších 10 nových.

Medzi chutné slané jedlá pribudli Biely chlieb, Fazuľky s chilli, Mini toasty, Polievka s kari a rezancami a Snack s príchuťou syra cheddar. Sladké príchute doplnili Dezert s príchuťou pralinky, Kokteil s príchuťou tmavej čokolády, Puding s príchuťou hruška-stracciatella, Puding s príchuťou kokosu a mandarinky a Puding stracciatella.

Všetky jedlá sú navrhnuté tak, aby svojimi príchuťami chutili každému. Jednotvárnosť či nervozitu pri chudnutí klienti PROTISSIMO nepoznajú. Jednou z hlavných úloh diéty je aj odstránenie nepríjemného pocitu, že musíte diétu absolvovať. Chudnutie je príjemné a bezpečné pod dohľadom odborného lekára alebo konzultanta s pravidelnými meraniami zisťujúcimi efektívnosť a výsledky samotnej redukcie. Týmto prístupom sa PROTISSIMO radí medzi vysoko účinné formy redukcie hmotnosti.

Ak sa o diéte PROTISSIMO chcete dozvedieť viac, stačí kliknúť na www.zdravoschudnut.sk.

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO®

Dátum zverejnenia: