Schudnite s bielym chlebíkom PROTISSIMO!

Schudnite s bielym chlebíkom PROTISSIMO!
Zdroj: bigstockphoto.com

Obľubujete chrumkavý a čerstvý biely chlebík, ale nemôžete si ho dopriať kvôli Vašej línii? Zahoďte starosti z priberania a vymeňte klasický chlieb za biely chlieb PROTISSIMO. Ten nielen poteší Vaše zmysly, ale zabezpečí aj zdravé chudnutie.

Ako už viete, PROTISSIMO sa zameriava na najvyššiu kvalitu a chuťové vlastnosti svojich produktov do najmenšieho detailu. Príchodom jari pribudlo do širokej ponuky niekoľko chutných jedál a medzi nimi si našiel miesto aj chrumkavý biely chlebík. Ten nielen vynikajúco chutí, ale svojim zložením správne naštartuje metabolizmus a chudnutie.

Biely chlieb PROTISSIMO je hotovým produktom, určeným na priamu konzumáciu a ako všetky produkty PROTISSIMO, tak ani tento netreba zložito a pracne pripravovať. Jednoducho si ho môžete dopriať ako klasický chrumkavý chlebík, no bez obáv z priberania. Obsahuje totiž minimum sacharidov, no zároveň  vysoký obsah bielkovín a vlákniny zabezpečuje efektívnu reguláciu telesnej hmotnosti. Či práve redukujete svoju hmotnosť alebo len hľadáte vhodný chlebík namiesto toho klasického, určite je biely chlieb PROTISSIMO vhodnou voľbou pre Vás.

Ak obľubujete menšie chlebíky, PROTISSIMO myslelo aj na Vás a pripravilo novinku v podobe chutných chrumkavých mini toastov. Mini toast PROTISSIMO je hotovým produktom určeným k priamej konzumácii, rovnako ako vyššie spomenutý biely chlieb PROTISSIMO. Rozdiel je len v tom, že mini toasty sú menšie a vhodnejšie do šalátov, polievok alebo ako zdravé jedno hubky. Namiesto nezdravých krutónov z klasického chleba, môžete bez obáv z priberania siahnuť práve po týchto mini toastíkoch.

Nahraďte klasický chlieb, chlebom či toastom PROTISSIMO a nemusíte mať obavy z priberania. Chudnutie bude dokonca pre Vás jednoduchšie.

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO®

Dátum zverejnenia: