Kúpele Sliač - Kúpele Vášho srdca

Kúpele Sliač - Kúpele Vášho srdca
Zdroj: bigstockphoto.com
Sliač – 770 ročná história, tradícia, nádherné prostredie, unikátna minerálna voda a žriedlový plyn, ktoré dokážu s ľuďmi urobiť zázraky - to sú Kúpele Sliač, kúpele vášho srdca. 
 
Harmónia tela a duše

V súčasnom konzumnom svete plnom stresu a maximálneho pracovného vyťaženia sú práve Kúpele Sliač tým miestom, kde môžete nadobudnúť dnes už tak vzácnu harmóniu tela a duše. Nádherný okolitý areál, oplývajúci množstvom unikátnych rastlín v kombinácii s jedinečnými kúpeľnými procedúrami nabijú každého návštevníka pozitívnou energiou.

 
Leto plné oddychu a dobrodružstva

V mesiaci júl sme sa rozhodli sprístupniť naše kúpele prostredníctvom zvýhodnených cien pobytov Relax a Víkend tak, aby aj Váš rozpočet zostal v harmónií. Limitovaná akcia na posledné voľné miesta Vás svojou cenou príjemne prekvapí.

 

V rámci pobytu Zábavné leto v kúpeľoch máte možnosť vziať svoje dieťa alebo vnúča na pobyt so zaujímavým programom zdarma. Pri ubytovaní na prístelke mu budete hradiť len stravu. Objavte spoločne skryté poklady Kúpeľov Sliač, označte si svoju vlastnú tajnú cestičku a zažite s vašimi najmenšími skvelé dobrodružstvo. Pre priaznivcov turistiky na dvoch kolesách je, už tradične, pripravený Cyklopobyt.
 
Zdravý životný štýl

K zdravému životnému štýlu patria aj správne stravovacie návyky a pohyb. Špeciálne pobyty Kúpele & pulz srdca, Kúpele a štíhla línia, Kúpele a zdravé cievy sú zamerané na stále rozšírenejšie civilizačné ochorenia ako obezita a kŕčové žily. Pobyty boli nastavené v spolupráci s odborníkmi tak, aby Vám pomohli dosiahnuť Vaše ciele. Stačí prísť a náš tím špecialistov sa o Vás postará.

 
Unikátne prírodné zdroje

V Kúpeľoch Sliač úspešne liečime srdcovo-cievne ochorenia, ženské a onkologické ochorenia, či choroby pohybového ústrojenstva najmä vďaka využitiu čisto prírodných zdrojov a liečebných procedúr s jedinečnými účinkami.

Svetovým unikátom je minerálna voda s vysokým obsahom oxidu uhličitého a ojedinelou izotermickou teplotou 33°C a prírodný žriedlový plyn. Všetky ostatné kúpele na Slovensku využívajú umelý medicínsky plyn. 
 
Leňošenie na prírodnom termálnom kúpalisku

Kúpalisko na Sliači má bazén, cez ktorý neustále preteká voda priamo z Kúpeľného prameňa, využívaného na liečebné procedúry. Za 24 hodín sa voda v bazéne úplne vymení. Pokojná atmosféra spoločne s prírodným prostredím kúpaliska Vám pomôže načerpať novú energiu. 

 
Pre ďalšie aktuálne informácie o liečebných pobytoch, sme tu pre Vás na telefónnych číslach 045/ 5443 794, 0917 475 490,
prípadne na e-mailovej adrese: sales@spa.sliac.sk
Ďalšie informácie nájdete aj na internetovej stránke www.spa-sliac.sk.
 

Autor článku: Kúpele Sliač

Dátum zverejnenia: