Prečo neustále chudnete a priberáte znova všetko späť?

Prečo neustále chudnete a priberáte znova všetko späť?
Zdroj: bigstockphoto.com

Patríte aj Vy medzi ľudí, ktorí prešli už niekoľkými diétami, redukciami hmotnosti, prípadne ste sa držali „osvedčených“ rád ako schudnúť na trvalo, bez návratu zredukovaných kilogramov no nič z toho Vám nepomohlo a možno ste už ten nekonečný boj aj vzdali? A zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo môže spôsobovať tento dokola opakujúci sa proces JOJO efektu?

Dať sa na diétu a schudnúť 5, 10 alebo aj viac kilogramov nie je dnes nič zložité. Takmer bez akéhokoľvek úsilia a hlavne rýchlo sa Vám to aj podarí. No práve rýchlosť redukcie, vynechávanie raňajok, užívanie rôznych tabliet, zotrvanie pri cvičení iba 2 mesiace a podobné metódy, bývajú najčastejšími laickými chybami pri zdravom chudnutí. A ešte sme zabudli spomenúť, „dobré rady“ našich známych, ktoré sú  na nezaplatenie... Však oni už zredukovali hmotnosť a vedia presne, ako správne a zdravo schudnúť a ako zaručene uspieť.

Ale, aby ste skutočne uspeli natrvalo, potrebujete chudnúť pod odborným dohľadom s cieľom trvalej zmeny Vášho životného štýlu, ktorý žijete. Redukcia hmotnosti bez odborného vedenia je ako učiť sa hrať tenis bez pravidelných tréningov s dobrým trénerom.

Preto, ak sa rozhodnete pre seba a svoje zdravie urobiť maximum, vyberte si metódu chudnutia, ktorá nielen postupne zredukuje Vašu hmotnosť, ale aj reálne zmení Vaše návyky. Pretože problémom JOJO efektu nie sú samotné diéty, ale ich prístup a starostlivosť o Vás nielen počas ich trvania, ale aj po ich ukončení. Ak nezmeníte trvalo Vaše stravovanie, nepridáte pohyb a nezmeníte nezdravý životný štýl, JOJO efekt bude u Vás fungovať ako perpetum mobile, čiže neustále sa bude opakovať donekonečna a Vy budete len viac a viac frustrovaní, ako to nejde a nefunguje.

Aby ste predchádzali frustrácii a nekonečnému boju s Vašou nadváhou, môžete absolvovať metódu chudnutia, ktorou prešli aj rôzne osobnosti, známi ľudia, herci, speváci a trvalo si udržiavajú svoju ideálnu hmotnosť doteraz. Je ňou proteínová diéta PROTISSIMO.

PROTISSIMO však nepatrí medzi rýchle diéty, ale hmotnosť redukuje postupne s cieľom trvalej zmeny stravovania a návykov pod odborným dohľadom. Pravidelnými odbornými konzultáciami a odborným vedením prechádzate všetkými fázami tejto diéty, počas ktorých postupne nahrádzate bielkovinové jedlá PROTISSIMO normálnou, zdravou stravou. Postupným a dlhodobým prechodom sa práve dosahujú trvalé výsledky. Osvojenie si zdravých stravovacích návykov a zdravého spôsobu života sú pre Vás kľúčové v boji s nadváhou či obezitou a úplnej eliminácii JOJO efektu.

Okrem trvalých výsledkov prináša so sebou niekoľko ďalších výhod oproti ostatným metódam chudnutia. Ponúka na výber viac ako 60 druhov kvalitných a chutných slaných aj sladkých jedál, aby chudnutie nebolo pre Vás jednotvárne. Úplne eliminuje pocit hladu aj nervozity a svojim prístupom Vás s úsmevom na tvári prevedie cestou k Vašej ideálnej hmotnosti a k zdravému životnému štýlu.

Samozrejme je na Vás, či sa pre PROTISSIMO rozhodnete alebo nie, ale jednoznačne patrí medzi úspešné metódy chudnutia, ktoré sú podložené praxou a hlavne spokojnými klientmi. Ak by ste sa o nej chceli dozvedieť viac, stačí navštíviť internetovú stránku www.protissimo.com, prípadne sa skontaktovať s jedným z odborných konzultantov tohto redukčného programu. Kontakty nájdete na vyššie spomenutej stránke.

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO®

Dátum zverejnenia: