Chcete žiť zdravšie, byť štíhlejší a pravidelne získavať tipy a rady od odborného lekára?

Chcete žiť zdravšie, byť štíhlejší a pravidelne získavať tipy a rady od odborného lekára?
Zdroj: bigstockphoto.com

Centrum chudnutia PROTISSIMO v Bratislave pod vedením MUDr. Martina Kleina sa venuje dlhší čas problematike nadváhy a obezity s cieľom dosiahnutia trvalých výsledkov bez návratu zredukovaných kilogramov a to trvalou zmenou stravovania a návykov dospelých ľudí. Bez týchto dvoch zmien nie je možné dosiahnuť dlhodobé výsledky a viesť zdravší životný štýl.

Doktor Klein sám prešiel mnohými diétami a redukčnými programami, ale bez trvalejších výsledkov, až kým nezačal pracovať s bielkovinovou diétou PROTISSIMO, ktorá nielen jemu, ale aj jeho klientom pomohla a pomáha dodnes. „PROTISSIMO je iné ako bežné diéty. Na klienta sa pozerá z viacerých aspektov, nie iba z pohľadu samotnej redukcie. V živote obézneho človeka nie je dôležité myslieť iba na jeho hmotnosť, tuk či líniu. Je potrebné zmeniť jeho zmýšľanie a prístup akým vedie životosprávu. A práve PROTISSIMO pracuje nielen na postupnej redukcii hmotnosti, ale aj na zmene jedálnička a životného štýlu, ktoré sú kľúčové k trvalo uspokojivým výsledkom“, dodáva Dr. Klein.

Diétny program PROTISSIMO má niekoľko výhod, ktoré sú zásadné pre jednoduché, ale zároveň účinné chudnutie. Dôraz je kladený hlavne na chuťové vlastnosti, zdravé suroviny obsiahnuté v jednotlivých jedlách a úplné odstránenie jednotvárneho jedla z jedálnička. Proteínové jedlá PROTISSIMO ponúkajú pestrosť bez pocitu hladu, stresu či nervozity a následne postupný prechod ku klasickým zdravým potravinám bez obáv z opätovného priberania.

Svojim klientom a čitateľom prináša Dr. Klein a jeho tím pravidelne okrem odborných konzultácií aj zaujímavé tipy a rady, nielen počas chudnutia, ale aj po jeho ukončení na blogu jeho Centra chudnutia, venovanom nielen chudnutiu, ale práve aj zdravému životnému štýlu. Okrem rád, ako žiť zdravšie, na ňom nájdete aj zdravé recepty, rôzne kvízy, testy, príbehy a témy, ktoré sú dnes vysoko aktuálne v problematike nadváhy a obezity. V prípade, ak Vás táto téma zaujíma a nenájdete na blogu potrebné informácie, ktoré by ste potrebovali vedieť, stačí Dr. Kleina kontaktovať a určite Vám zodpovie na Vaše otázky. Tento blog, ako aj kontakty môžete nájsť na internetovej adrese blog.zdravoschudnut.sk

 

Ak chcete dostávať užitočné informácie a byť neustále s Dr. Kleinom v kontakte, stačí sa stať fanúšikom jeho centra chudnutia na Facebookovej fan page, ktorú nájdete na tejto adrese http://www.facebook.com/Zdravoschudnutsk

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO®

Dátum zverejnenia: