korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

A máme tu víťaza!! Gratulujeme p. Ingrid Štefanovej st.

A máme tu víťaza!! Gratulujeme p. Ingrid Štefanovej st.
Zdroj: bigstockphoto.com

Trápia Vás nadbytočné kilá, ktorých by ste sa chceli zbaviť? Stačí, ak sa zapojíte do súťaže a k Vašej ideálnej línii sa môžete priblížiť jednoduchšie.

Unikátny redukčný program PROTISSIMO, Vám pomôže odštartovať chudnutie s 3 produktmi – Slaná tyčinka so šunkou a syrom PROTISSIMO, Sladká tyčinka s príchuťou karamelu a arašidov PROTISSIMO a Pražené cesnakové oriešky PROTISSIMO, ktoré výhrou získate.

PROTISSIMO patrí medzi proteínové diéty, ktorej cieľom je nielen redukcia hmotnosti, ale aj trvalá zmena stravovacích návykov a životného štýlu, akým žijete v súčasnosti. Počas redukčného programu sa naučíte ako sa zdravo stravovať, schudnete na Vašu ideálnu hmotnosť a zmenu k zdravému životu absolvujete pod odborným dohľadom skúseného konzultanta. Nebudete sa tak už musieť obávať JOJO efektu a opätovného návratu zredukovaných kilogramov.

Zdravý životný štýl je o konzumácii zdravých potravín, pravidelnom pohybe a relaxe. Toto všetko sa naučíte, ak absolvujete celý redukčný program PROTISSIMO. Chutné a pritom rýchlo a jednoducho sa pripravujúce jedlá PROTISSIMO sú ideálnym spôsobom, ako želaný stav normálnej línie a zdravia dosiahnuť. Rôznorodosť a široký výber z viac ako 60 produktov PROTISSIMO eliminujú monotónnosť a nervozitu, ktoré sa často vyskytujú pri iných formách redukcie hmotnosti.

Veľa redukčných metód nedokáže garantovať trvalé schudnutie. PROTISSIMO však áno. Stačí, ak dodržíte všetky rady a odporúčania svojho odborného konzultanta a schudnete raz a navždy!

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO®

Dátum zverejnenia: