Milujete sladké, ale bojíte sa, že priberiete? S PROTISSIMO sa obávať nemusíte.

Milujete sladké, ale bojíte sa, že priberiete? S PROTISSIMO sa obávať nemusíte.
Zdroj: bigstockphoto.com

Sladkého nikdy nie je dosť. Každý z nás pozná ten pocit, keď by si rád doprial maškrtu, ktorá by ulahodila mlsnému jazýčku. Väčšinou sa potreba mlsania objavuje vo večerných hodinách pri pozeraní televízie a scenár býva skoro vždy rovnaký, tzn. najprv chuť na sladké, potom smer chladnička alebo potravinová skriňa. Samozrejme vždy sa v nich nájde nejaká tá dobrota, rýchlo ju zjeme, no po pár minútach mávame obrovské výčitky, že sme zas neodolali a skonzumovali sme zbytočné kalórie, ktoré sa odrazia na našej línii a tukových vankúšikoch.

V prípade, že siahnete po nezdravých sladkostiach, výčitky a obavy sú namieste. Ale viete si predstaviť situáciu, že by ste po sladkej dobrote vôbec nemuseli mať stres ani výčitky a pritom by ste si naplno vychutnali sladký a lahodný dezert? V tom prípade stačí, ak bude Vaša potravinová skriňa „zásobená“ produktmi PROTISSIMO

Tie sú primárne určené na redukciu hmotnosti, ale sú taktiež vhodné pre prípadné zdravé mlsanie. Energetická hodnota produktov PROTISSIMO je prispôsobená tak, aby ste nemuseli mať žiadne obavy z priberania a s kľudom si vychutnali Vaše obľúbené dobroty.

PROTISSIMO ponúka vyše 30 druhov sladkých produktov od výmyslu sveta. Od hotových až po tie, ktoré sa jednoducho pripravujú v priebehu niekoľkých minút. V prípade, že Vás „prepadne“ potreba mlsania, môžete zvoliť napríklad chutný hruškový kokteil s čokoládou alebo chrumkavú ovocnú tyčinku s jogurtovou polevou.

Ak obľubujete sladké maškrtenie, PROTISSIMO je ideálne. Nepriberiete ani gram tuku a zároveň uspokojíte Váš mlsný jazýček. Celý sortiment produktov PROTISSIMO nájdete na tejto adrese.

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO

Dátum zverejnenia: