Prežite Vianoce so zdravými a chutnými jedlami PROTISSIMO bez priberania

Prežite Vianoce so zdravými a chutnými jedlami PROTISSIMO bez priberania
Zdroj: bigstockphoto.com

Vianoce sú takpovediac za rohom a každý z nás sa na ne nepochybne už teraz teší. Pohodovú atmosféru v kruhu najbližších, radosť zo spoločného stretnutia a oddych dopĺňa samozrejme aj dobré jedlo. No jedlo nebýva práve najzdravšie a dajme si ruku na srdce, že aj to množstvo, ktoré skonzumujeme, je väčšie ako by optimálne malo byť. Niekoľkokrát za deň sa nám podarí "fučať ako lokomotíva", lebo sme sa prejedli jedla, ktorého máme na stoloch ozaj požehnane.

V prípade, že každý rok bojujete s rovnakým problémom, teda pribratím niekoľkých kilogramov navyše počas Vianoc, môžete tento rok urobiť jednu zmenu. Namiesto chutných, ale nezdravých pokrmov môžete konzumovať chutné a zdravé jedlá. Stačí si vybrať z ponuky PROTISSIMO.

PROTISSIMO ponúka Vianočnú akciu 1+1 grátis na dva produkty, ktoré sú s Vianocami nepochybne späté. Tými produktmi sú Rybacia polievka PROTISSIMORybie guľky PROTISSIMO. Stačí si ich objednať napríklad na stránke www.zdravoschudnut.sk a automaticky dostanete k nim ďalšie balenie zdarma.

Ak by ste si chceli k týmto 2 produktom zakúpiť aj iné sladké či slané dobroty, stačí si vybrať z viac ako 60 druhov jedál, s ktorými rozhodne nepriberiete. V prípade, že sa neviete vzdať chutného šalátu alebo iného kalorického jedla, dajte si aspoň niektorý z koláčikov PROTISSIMO ako dezert. Aspoň z časti obmedzíte kalorický príjem a s úsmevom na tvári prežijete Vianoce bez rapídneho nárastu Vašej hmotnosti.

Nezabudnite, že Vianočná akcia PROTISSIMO je obmedzená a bude aktuálna iba do vypredania skladových zásob. Preto neváhajte čím skôr túto špeciálnu akciu využiť pre seba alebo ako vhodný darček pre svojich najbližších.

Autor článku: Centrum chudnutia PROTISSIMO

Dátum zverejnenia: