Recepty pre vaše zdravie!

Recepty pre vaše zdravie!
Zdroj: bigstockphoto.com

Kniha Zdravie z prírodnej lekárne je v podstate domácim lekárom, z ktorej môžete denne čerpať informácie o viac ako 200 ochoreniach, ktoré sú zoradené podľa abecedy, ako aj o prírodných receptoch, ktorými sa môžete liečiť.  
Celkovo v knihe nájdete vyše 2500 receptov na prípravu liečivej a protirakovinovej stravy. Dozviete sa, ako používať prírodné liečivá, aj to, že prírodná medicína má recepty na všetky ochorenia – stačí ich len poznať a vedieť správne využívať.
Kniha je usporiadaná podľa chorôb a neduhov – abecedne od achalázie (ochorenie pažeráka), cez akné, alergie až po Žltačku. V závere knihy nájdete vybrané liečivé metódy a prostriedky.

Krvný tlak
V súčasnosti neexistuje vo svete ani jeden liek schopný liečiť vysoký krvný tlak. Stovky liekov, ktoré sa predávajú v lekárňach, tlak síce znižujú (zastierajú ho na určitý čas) a keď chorý zabudne užiť napríklad večer liek, medzi 2. a 6. hodinou rannou môže dostať náhlu mozgovú príhodu, infarkt alebo dokonca môže nastať náhla smrť. Na rozdiel od medicíny so syntetickými liekmi, moderná prírodná medicína úspešne lieči vysoký krvný tlak spájaním šiestich druhov produktov, ktoré nájdete v tejto knihe.

Čo teda účinne ovplyvňuje krvný tlak?
RECEPTY na nízky krvný tlak.

1. 1 čajovú lyžičku nakrájanej paliny pravej zalejeme 300 ml vriacej vody. Necháme vylúhovať hodinu a precedíme. Užívame 100 ml záparu 3x denne. Liečba trvá asi 3 mesiace.
2. Na liečbu nízkeho krvného tlaku je vhodné konzumovať surovú cibuľu, piť čaj zo zemežlče a večer vypiť pohár domáceho červeného vína.

RECEPTY na vysoký krvný tlak.
1. Zmiešame čajovú lyžičku olivového oleja, lyžičku medu a lyžičku citrónovej šťavy. Pijeme iba ráno 20-30 minút pred jedlom.
2. Dva pomaranče a dva citróny umyjeme a najemno zomelieme. Pridáme 2 polievkové lyžice včelieho medu. Dobre rozmiešame a jednu plnú čajovú lyžičku pripravenej zmesi užívame 20-30 minút pred jedlom.

Podobných receptov je v knihe Zdravie z prírodnej lekárne 2500. Vyše 500 strán plných zdravia a dobrých tipov na takmer všetky neduhy a ochorenia.
Napríklad aj na unavené oči, ktoré dostávajú zabrať vďaka mobilom, tabletom, počítačom, celý deň pozeráme na rôzne obrazovky a občas si naozaj potrebujú oddýchnuť. Ako sa píše na stránke Mojesosovky.sk v článku Bolia vás oči? Vyskúšajte tieto recepty!, existuje viacero ciest, ako uľaviť očiam. Terapeuti odporúčajú homeopatiu, Batesovu metódu (očné cviky), naturopatiu, akupresúru, či fytoterapiu.
Už dnes večer môžete vyskúšať čaj na zapálené očí: bielok z vajíčka mierne rozšľahajte a rozotrite na kúsok tenkej látky. Obklad si prikladajte na oči. Takmer okamžite pocítite úľavu, oči prestanú páliť. Starým vyskúšaným prostriedkom je aj kúsok syra alebo kúsok surového teľacieho mäsa, ktoré zabalíte do tenkej látky a prikladáte na oči. 

Autor článku: Vydavateľstvo Ikar

Dátum zverejnenia: