Vianočná súťaž o pobyt v Zlatých kúpeľoch

Vianočná súťaž o pobyt v Zlatých kúpeľoch
Zdroj: bigstockphoto.com
Venujte nám minútku a môžete dokonale oddychovať 2 dni zadarmo.

Každý, kto pozná Slovensko, vie kde leží Turiec. Jeho perlou je malebné kúpeľné mestečko Turčianske Teplice. 

Vychýrená turčianska liečivá minerálna voda je svojimi účinkami ideálna na prevenciu a liečbu celej palety ochorení pohybového aparátu, niektorých neurologických, gynekologických, urologických ochorení a ochorení tráviaceho ústrojenstva. 

Súčasťou liečebného komplexu Zlatých kúpeľov Turčianske teplice, ako modernej destinácie zdravotného cestovného ruchu, je aj veľký vodný park SPA & AQUAPARK s atrakciami a kúpele tak ponúkajú svojim návštevníkom pridanú hodnotu v podobe dokonalého relaxu.
 
Ponúkame vám možnosť zapojiť sa do súťaže o pobyt Spa & Aquapark pre dve osoby a možno práve vy vyhráte. 

Vianočná súťaž o pobyt trvá od 6.12. do 31.12.2014 a zapojiť sa môže každá osoba staršia ako 18 rokov, ktorá na stránke kúpeľov zodpovie súťažnú otázku a vyplní kontaktný email.

 
Turčianske kúpele sú jedny z najstarších termálnych kúpeľov na Slovensku a v Európe. Ležia v južnej časti Turčianskej kotliny na úpätí výbežkov Veľkej Fatry, ktoré spolu s Kremnickým pohorím a pohorím Žiar tvoria prekrásne okolie mesta Turčianske Teplice. Tunajšia liečivá minerálna voda je svojím jedinečným zložením predurčená pre liečbu ochorení pohybového aparátu, neurologických ochorení, ochorení obličiek a močových ciest aj ochorení tráviaceho ústrojenstva. Za posledných 10 rokov sa v kúpeľoch investovali značné prostriedky do zvýšenia štandardu zdravotnej starostlivosti, ale aj do ubytovania a gastronómie. Ústretový a odborne školený personál vám poskytne širokú škálu kvalitných kúpeľných služieb. Krásna Turčianska kotlina a celý región Turca ponúka pestré možnosti pre aktívne trávenie voľného času počas celého roka.
 

Autor článku: Zlaté kúpele Turčianske Teplice

Dátum zverejnenia: