Potvrdené! Toto rastové sérum na riasy skutočne funguje.

Potvrdené! Toto rastové sérum na riasy skutočne funguje.
Zdroj: bigstockphoto.com

Nie je to príliš dávno čo sa v našich končinách objavilo prvé zázračné sérum sľubujúce až neuveriteľné zhustenie a  predĺženie mihaníc. Keďže riedke a nevýrazné riasy trápia mnohé ženy, tento najnovší výstrelok kozmetického priemyslu vzbudil ohromný ohlas. Od vtedy sa so sérami na predĺženie rias roztrhlo vrece. Niektoré sú účinné viac, iné zasa menej.

Sérum Prolash+ bolo testované v profesionálnych salónoch krásy a jeho výsledky sú naozaj výnimočné. S týmto rastovým sérom sú krátke a nevýrazné mihalnice už len minulosťou. Vďaka obsahu patentovaného súboru enzýmov EPM je jeho účinok rýchlejší ako pri iných podobných výrobkoch. Sérum sa nanáša pomocou jemného aplikátora v jednej tenkej vrstve na odlíčené korienky mihalníc na vrchné a spodné viečko. Môže sa použiť aj na posilnenie a zhustenie obočia. I keď sú výsledky individuálne, na dosiahnutie prvotného efektu postačuje jediný týždeň. K plnohodnotnému účinku dochádza zhruba po  6 týždňoch používania rastového séra Prolash+. Mihalnice stmavnú, zhustnú a predĺžia sa takmer o dvojnásobok pôvodnej dĺžky.

Za všetko hovorí jedna spokojná z vás

Janka (32r) "Nevýrazné mihalnice som zdedila po mamine. Keďže sme obe blondínky, ani obočie nemám príliš výrazné najmä v lete keď jeho farbu vytiahne slniečko a zvyknem si ho farbiť. Na odporúčanie mojej kozmetičky som si kúpila sérum na predĺženie mihalníc Prolash+ ktoré používam už asi tri mesiace. Aplikujem ho každý deň na korene mihalníc a aj priamo na obočie. Sama som bola prekvapená ako rýchlo mi hlavne mihalnice krásne stmavli a predĺžili sa. Momentálne si na riasy už sérum dávam iba sporadicky aby som ich nemala až príliš dlhé :-) Pri obočí som zmenu farby nezaznamenala, ale je vidno že je hustejšie a chĺpky sú o niečo hrubšie. S týmto sérom som spokojná a keď sa mi minie, kúpim si ho znova :-) "

Je úžasné, že v dnešnej dobe dokáže moderná veda vyriešiť aj také problémy, o ktorých vyriešení by sme v minulosti mohli iba snívať. Ak aj vy hľadáte sérum na predĺženie mihalníc, ktoré skutočne funguje, určite vyskúšajte Prolash+ a pridajte sa k tisíckam spokojných žien po celom svete. Môžete si ho zakúpiť z pohodlia vášho domova v e-shope www.predlzeniemihalnic.sk

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: