korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Cesta k zdraviu. Vykročte!

Cesta k zdraviu. Vykročte!
Zdroj: bigstockphoto.com

Keď dlhodobo nezdravo žijeme, telo reaguje takzvanými stresovými odpoveďami, ktoré spočiatku vnímame len ako tichý šepot: búšenie srdca, bolesti hlavy, poruchy spánku ap. Táto kniha vás možno zastaví a vy sa spýtate – je všetko naozaj v poriadku? Možno by som mal/a čosi zmeniť...

Nová kniha Sám sebe lekárom vznikla preto, aby vám pomohla nájsť toho najlepšieho pomocníka – lekára, ktorý sa skrýva v každom z nás. Spája schopnosti nášho tela i ducha vyliečiť si svoje vnútorné či vonkajšie zranenia a choroby a má neuveriteľnú silu.

Možno aj vy sa v týchto dňoch necítite najlepšie, zle spíte, ste napätí a nervózni, máte vysoký krvný tlak, tmavé kruhy pod očami a čoraz menej radosti. Jednou možnosťou je vyhľadať lekára, nechať si predpísať recept (veď lieky existujú na všetko) a máte hotovo. Teda skoro. Na vyliečenie nestačí iba recept, ktorý vám podá lekár ponad stôl. Dôležité sú okolnosti, osobnosť liečiaceho, jeho životný štýl...a toto všetko poznáme najlepšie my sami. Podľa autorov knihy Sám sebe lekárom máme každý v sebe vlastného vnútorného lekára, medikus je v nás. Kumšt je len v tom, ako ho využiť. Či to viete a dokážete ho prebudiť?

V knihe Sám sebe lekárom sa dozviete, ako fungujú samoliečiace sily tela, aký je problém ezoteriky a čo nás udržiava zdravých? Viete, čo je to epigenetika a salutogenéza?

To minimum, ktoré môžete pre seba urobiť, je:
-meditujte
- rozpoznajte ľudí, ktorí vám nerobia dobre
- zvýšte tonus svojho blúdivého nervu
- postavte sa správne ku konfliktom
- aktivujte svoj imunitný systém
- najedzte sa do zdravia
- vyskúšajte bio-spätnú väzbu
- „ukážte svoju ranu“
- zbavte sa naučenej bezmocnosti

Možno to neviete, ale vaše telo má veľké možnosti samoliečby a čaká len na to, aby mohlo pre vás pracovať. Dajte mu šancu! Všetko podstatné sa dozviete v novinke Sám sebe lekárom

Autor článku: Vydavateľstvo Ikar

Dátum zverejnenia: