Ako prekonať rakovinu prsníka?

Ako prekonať rakovinu prsníka?
Zdroj: bigstockphoto.com

Diagnóza rakoviny prsníka vykoľají každú ženu a vyvolá v nej pocity zúfalstva. Podľa štatistík na túto chorobu ochorie asi každá deviata žena.

Novinka Rakovina prsníka podáva pomocnú ruku. Zodpovie všetky otázky týkajúce sa vzniku tohto ochorenia a účinných diagnostických a terapeutických metód. Autori opisujú prístupy, ktoré sa zameriavajú na celého človeka, dodávajú odvahu, zohľadňujú individuálne potreby a pomáhajú nadobudnúť duševnú rovnováhu.

Rakovina prsníka je ideálny sprievodca pre ženy, ktoré chcú k liečbe a uzdravovaniu pristupovať aktívne. Zoznámi vás s klasickými diagnostickými a liečebnými postupmi, ozrejmí vám mechanizmus účinku, metódu a postup, klady aj zápory, nezamlčí ani vedľajšie účinky. Nechýbajú hodnotenia odborníkov a praktické rady.

Okrem klasickej liečby tu nájdete aj podrobné informácie o alternatívnych možnostiach liečby.

„V Nemecku ochorie na rakovinu prsníka ročne asi 70 000 žien, teda každá deviata žena. Tieto čísla naháňajú strach,“ tvrdí Barbara Auerová, patrónka nadácie Mammacentrum Hamburg.  Len v roku 2010 zomrelo na rakovinu prsníka asi 180 000 žien. Práve preto je podľa nej dôležité vedieť, že vďaka včasnej a modernej diagnostike a terapii úmrtnosť klesá a šance na uzdravenie sa zvyšujú.

Táto publikácia zahŕňa rady pre všetky oblasti súvisiace s chorobou. Možno si ju kedykoľvek otvoriť a vyhľadať potrebnú informáciu.

Autori sa v nej podrobne venujú liečebným postupom klasickej, ale aj alternatívnej medicíny. Šetrne sa zaoberá témami, ako je hľadanie príčin, alebo otázkou „Prečo práve ja?“ V kapitole o psychológii vám vysvetlí, kde môžu ženy v tomto ťažkom období nájsť psychickú podporu. Príbuzným a priateľom publikácia pomôže lepšie sa vžiť do situácie a rozpoloženia chorých žien a poskytnúť im čo najúčinnejšiu pomoc.

Pozrite si viac o novej knihe Rakovina prsníka.

 

Autor článku: Vydavateľstvo Ikar

Dátum zverejnenia: