Interbeauty láka kozmetickými novinkami aj sprievodným programom

Interbeauty láka kozmetickými novinkami aj sprievodným programom
Zdroj: bigstockphoto.com

Začiatok októbra bude v bratislavskej Inchebe patriť kozmetike, kráse a veciam s tým spojenými. Svoje brány od 1. do 3. 10. otvorí najväčší veľtrh krásy na Slovensku – Interbeauty. Vystavovatelia si pre vás aj tento rok nachystali nádielku kozmetiky pre všetky typy a potreby pleti.

Tešiť sa môžete na množstvo skvelých noviniek - ázijskú kozmetiku s nezvyčajnými ingredienciami ako slimačí sekrét, fazuľka mungo či manukový med; revolučný systém na úpravu obočia pomocou šablón, najšetrnejší spôsob epilácie na svete – cukrovú pastu Cleopatra; ošetrujúcu kozmetiku so zlatom a platinou, unikátne pečiatky na nechty či nový stylingový rad na vlasy Kardashian Beauty. Na Interbeauty nájdete aj široký rad prírodnej a organickej kozmetiky. Na návštevníčky čaká uvedenie novej vlasovej kozmetiky SENS.US na trh a úplne nový rad dekoratívnej kozmetiky KRIPA Venezia s anti-aging efektom.

To však nie je všetko! Počas veľtrhu sa dozviete, ako sa starať o svoju pleť, inšpirujete sa najnovšími trendmi v líčení, zistíte, ako si urobiť dokonalú manikúru a pedikúru a spoznáte trendy v strihoch a úprave vlasov na jesennú a zimnú sezónu. Ako zo seba líčením vykúzliť femme fatale? Aké sú zásady v súčasnosti veľmi populárneho  kontúrovania tváre? Ako si urobiť nahý make-up? To všetko vám na Interbeauty predvedú skúsení vizážisti.

Ponuku doplní množstvo prestížnych súťaží. Majstrovstvá Slovenskej republiky a Medzinárodné majstrovstvá v manikúre prírodných nechtov, Medzinárodný nail festival Zlaté ruky Slovenskej republiky, celoslovenská súťaž kaderníkov a vizážistov INTERBEAUTY TROPHY a Majstrovstvá Slovenskej republiky v make-upe s postupom na Medzinárodné majstrovstvá v Düsseldorfe sa postarajú o inšpiráciu v priamom prenose. Súčasťou programu je aj vyhodnotenie 9. ročníka súťaže Vizáž roka 2015, ktoré doplní módna prehliadka odevného dizajnu Strednej umeleckej školy Trenčín.

Krása ženy však nezávisí len od jej výzoru, ale vychádza najmä zo psychickej pohody a spokojnosti samej so sebou. Aj preto budú súčasťou sprievodného programu zaujímavé rozhovory s inšpiratívnymi ženami o tom, aké dôležité je nebáť sa urobiť veľké rozhodnutia či ako začať podnikať aj v neskoršom veku a rozvinúť dobrý podnikateľský nápad.

Nezmeškajte veľtrh krásy Interbeauty v bratislavskej Inchebe od 1. do 3. októbra. Tradične ho sprevádzajú obľúbené veľtrhy Esoterika a Biostyl zamerané na zdravý životný štýl. Okrem množstva produktov v biokvalite sa môžete tešiť na zaujímavé prednášky, ktoré vás inšpirujú na ceste za fyzickou a psychickou pohodou. Viac na www.incheba.sk. 

Autor článku: Incheba, a.s.

Dátum zverejnenia: