Po novom do druhého desaťročia

Po novom do druhého desaťročia
Zdroj: bigstockphoto.com

Dňa 25. októbra 2015 uplynulo 10 rokov, čo sa začali zobrazovať prvé údaje na portále ZZZ. Za zrodom stáli vtedy študenti Michal Čelko a Lenka Šipláková. Nápad vznikol po opakovanej zbytočnej návšteve ambulancie všeobecného lekára . Chýbajúca prezentácia lekárov a ich ordinačných hodín inšpirovala zakladateľov na založenie portálu Zzz.sk. Netrvalo dlho a po prezentovaní fakultných nemocníc a pár polikliník si projekt všimlo rádio Express. Popularita rýchlo rástla, neskôr sa portál prezentoval aj niekoľkokrát v Teleráne  TV Markíza, v rôznych článkoch a médiách. Dobré meno a aktuálne informácie zabezpečili stránke takmer 7 miliónov návštev už v roku 2011. Za desať rokov sa im podarilo vypracovať aplikáciu s množstvom informácií a získať si pravidelných návštevníkov. V októbri 2007 sa zúčastnili súťaže Internetový projekt roka, ktorý z pomedzi  417 kandidátov a 45 semifinalistov vyhrali. Súťaž organizoval denník SME.

"Informatizácia zdravotníctva je jednou z priorít Európskej únie .... zzz.sk  je dodnes prakticky jedinou veľkou slovenskou webovou aplikáciou skutočne užitočnou pre pacientov." Tomáš Bella, SME´

Dúfame, že sa nám podarí úspešne nadviazať na túto prácu. Čas ukázal, že treba zjednodušiť  a rozšíriť možnosti  vyhľadávania, pridať služby, ktoré by boli výhodné ako pre návštevníkov stránky, tak aj pre klientov.  Preto sme pristúpili k rekonštrukcii  vizuálu i obsahu webovej stránky. Vopred sa ospravedlňujeme za problémy, ktoré môžu vzniknúť preklopením  do nového kódu. Budeme to však pozorne sledovať a priebežne  nedostatky odstraňovať. Uvítame vaše pripomienky na info@zzz.sk. Veríme, že aj v nasledujúcich rokoch ostanete i naďalej našimi návštevníkmi , a nájdete na ZZZ všetky potrebné informácie, ktoré vás zaujímajú.  To však závisí  aj od prístupu klientov, /lekári, lekárne a iné zariadenia/ ako si aktualizujú údaje v profile. Väčšina má vygenerované prístupy do klientskej administratívy a môžu si sami stránku editovať. Ak ich nemajú, alebo ich zabudli, môžu o ne požiadať mailom info@zzz.sk . Okrem ordinačných, či otváracích hodín tu môžu zverejňovať aktuálne akcie, či oznamy o dovolenkách, zastupovaní a podobne. Tak isto si môžu bezplatne pridať do profilu fotografie, alebo logo firmy.

 Do budúcna  by sme radi na našej stránke prispievali  k vyššej informovanosti  v oblasti medicíny, k odbúraniu zbytočných  predsudkov okolia k niektorým ochoreniam /napr. psoriáza/,  vyzdvihli prínos biologickej liečby, informovali o nových liečebných postupoch. Taktiež o alternatívnej medicíne, zariadeniach, ako aj produktoch a o vývoji, výrobe a distribúcii širokého sortimentu zdravotníckych prostriedkov.  Plánujeme vytvoriť aj priestor pre aktuálnu ponuku voľných pracovných miest v oblasti zdravotníctva.

Veríme, že aj s Vašou pomocou sa nám podarí udržať  úroveň tohto portálu a ďalej ho rozvíjať podľa aktuálnych potrieb klienta alebo zákazníka.

Tím ZZZ.

Zdroj: redakcia Zzz.sk
Zdroj foto: bigstockphoto.com

Dátum zverejnenia: