Milí návštevníci.

Milí návštevníci.
Zdroj: bigstockphoto.com
Je čas adventu a blížiacich sa Vianoc. Pri prechádzkach ulicami miest nám to prezrádzajú vysvietené a bohato vyzdobené výklady. Na každom kroku žiaria vianočné ozdoby a premyslená reklama nás láka do obchodov. Na námestí popíjame punč, varené víno a jeme klobásu. Manželky, či mamičky zasa chcú mať ten najkrajší stromček... Čaro však nespočíva len v tom, nájdeme ho aj v láske, v pokoji, v srdečnosti, v rozdaní sa blízkym a v ochote pomáhať druhým... A toto je skoro každodenná činnosť nielen lekárov, ale aj všetkých zdravotníckych pracovníkov. Milan Lasica o nedávnej hospitalizácii povedal: „ Tí lekári, to vám poviem, to je taká paráda! Keby boli všade takí profesionáli, tak sme na tom dobre... Oni vám ten pobyt v nemocnici spríjemňujú.“ A za to by sme  im chceli v mene všetkých veľmi úprimne poďakovať.
Rok nám utiekol ako voda a väčšina z nás (ako zvyčajne) opäť počas tohto roka niečo nestihla. Ani my nie sme iní, snažili sme sa obohatiť náš portál o nové funkcie, ale nie všetko sme stihli. Aj nový model auta býva zvyčajne kazový, kým nevychytajú všetky chyby. Podobne aj my postupne odstraňujeme drobné nedostatky, aj vďaka vašim pripomienkam a postrehom. A za to, že ste nám ostali verní i v tomto prechodovom období na novú verziu vám tiež veľmi pekne ďakujeme.
Gruzínci majú nádherné príslovie: Ak chceš žiť rok, musíš veľa jesť a veľa piť, ak chceš žiť desať rokov, musíš byť zaľúbený, ale ak chceš žiť sto rokov, musíš mať dobrých priateľov. K tomu treba ešte dodať, že musíš si najmä nájsť čas pre nich. Slová, ktorých význam si možno, v  atmosfére blížiacich sa vianočných sviatkov, uvedomujeme viac, ako inokedy. Chceme byť v blízkosti našich najbližších a tešíme sa z ich radosti, z vône ihličia, zo  zvuku kolied... A po vyčerpávajúcom prísune potravín by sme mali vybehnúť do prírody, vyvetrať sa na lyžiach bez krkolomných sált, polámaných nôh. A pri tejto pohode sa skúsme zamyslieť, či sme prežili uplynulý rok, tak, ako sme si to predstavovali, či sme splnili predsavzatia  z toho predošlého a čo všetko by sa dalo ešte vylepšiť v tom nasledujúcom. My sľubujeme, že tak urobíme. Budeme vám vďační za váš názor, sme prístupný konštruktívnej kritike, novým nápadom a pod. – píšte na info@zzz.sk . Ďakujeme.
Prajeme vám všetkým krásne, šťastné sviatky v kruhu rodiny a priateľov a úspešné vykročenie do Nového roka.

Kolektív zzz.sk

Autor článku: redakcia Zzz.sk
Zdroj foto: bigstockphoto.com

Dátum zverejnenia: