10-dňová očista so zelenými smoothies

10-dňová očista so zelenými smoothies
Zdroj: bigstockphoto.com
Táto desaťdňová očista má nastaviť vaše chuťové poháriky tak, aby ste si žiadali zdravšie jedlá. Podľa autorky je dôležité, aby sa ľudia v prvom rade zbavili toxínov, ktoré prijímajú v každodennej strave. Vo svojej knihe odporúča programy, ktoré sa zameriavajú na chudnutie prostredníctvom odbúravania tukov a detoxikácie, čo vedie k celkovému zlepšeniu zdravia a nadobudnutiu životnej rovnováhy.
 
V knihe 10-dňová očista so zelenými smoothies nájdete okrem 10-dňovej očisty viac ako 100 receptov na zelené smoothies s rôznymi účinkami.

J.J. Smithová je autorkou bestselleru Schudnúť bez diéty a cvičenia. Pôsobí ako odborná poradkyňa v oblasti výživy a chudnutia. Jednoznačne hovorí, že zmena životného štýlu pomôže, len treba poznať pravidlá a vytrvať.

Zelené smoothie vám v mnohých smeroch pomôže zmeniť život. Zistíte veľa o sebe a svojich stravovacích návykoch a získate pozitívnejší vzťah k jedlu. Nadobudnete ho, ak si obľúbite to, čo jete, ale zároveň budete dbať, aby vám jedlo aj prinášalo úžitok. Pozitívne účinky diéty sa objavia po desiatich dňoch, a nie je to len zníženie telesnej hmotnosti. Väčšina ľudí vďaka očiste schudla štyri až šesť kilogramov, ale mnohí priznávajú, že načerpali neuveriteľnú energiu, nadobudli duševnú rovnováhu a zlepšil sa im aj spánok. Toľko kladov vás určite presvedčí, aby ste sa o to aspoň pokúsili!

Ak úspešne zvládnete 10-dňovú očistu so zelenými smoothies :
- schudnete 4 až 7 kg
- zbavíte sa inak ťažko odstrániteľného tuku (vrátane toho na bruchu)
- zhodíte kilogramy bez namáhavého cvičenia
- vďaka detoxikácii a zdravému jedlu si osvojíte zdravý životný štýl
- už nikdy nemusíte držať diétu, pretože budete mať chuť na zdravé jedlá
- získate viac než 100 receptov zameraných na rôzne ciele

Recept z knihy 10-dňová očista so zelenými smoothies:
Ananásovo-špenátové smoothie
2 šálky čerstvých špenátových listov
1 šálka pokrájaného ananásu
2 šálky mrazených broskýň
2 olúpané banány
1½ vrecúška stévie
2 šálky vody
2 lyžice pomletých ľanových semienok

Vložte do mixéra listovú zeleninu, zalejte vodou a mixujte, až kým sa zo zmesi nestane zelená tekutina. Vypnite mixér a pridajte zvyšné ingrediencie. Rozmixujte tak, aby vznikol hladký krémový nápoj.

Dobrú chuť!

Autor článku:  Vydavateľstvo Ikar
Zdroj foto: Vydavateľstvo Ikar
 

Dátum zverejnenia: