Raj motorkárov v Inchebe

Raj motorkárov v Inchebe
Zdroj: bigstockphoto.com
V bratislavskej Inchebe sa 10.-13. marca stretnú milovníci krásnych a silných dvojkolesových strojov. Výstava MOTOCYKEL prinesie exkluzívnu prehliadku motoriek najznámejších značiek. Jednoducho, nadšenci motošportu sa budú mať na čo pozerať. Tešiť sa môžete na stovky motoriek, medzi ktorými nebudú chýbať ani slovenské výstavné premiéry.

Prehliadkou pestrosti a fantázie bude aj sekcia Customs of Slovakia. Fanúšikovia tuningu si prídu na svoje aj vďaka jedinečným modelom motoriek vyrobených na zákazku. Neodmysliteľnou súčasťou výstavy aj vyhlásenie výsledkov ankety Motocykel roka. Bez toho by výstava jednoducho nemohla začať! Z hlasovania poroty zloženej z odborných motoristických novinárov vzídu motocykloví víťazi vo viacerých kategóriách. Príchuť nebezpečenstva do Incheby prinesú adrenalínové ukážky schopností mototrialistov, stuntriderov a chýbať nebudú ani autogramiády úspešných motocyklových reprezentantov z Rally Dakar. Adrenalín vám zdvihnú aj jazdci v tzv. Glóbuse smrti, ktorí si pre vás nachystali úplne nové kúsky. Popri adrenalíne však treba myslieť aj na bezpečnosť. Ako sa správať na motorke, aby ste neohrozili seba ani ostatných? Nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí sa v tejto téme skutočne vyznajú. K tomu kopa adrenalínu, príchuť nebezpečenstva a vôňa benzínu a kože. A pozor! Na výstave tento rok potešíme (aj) rockerov. Rádio Rocková republika si pre vás nachystalo stánok v tvare rádia, kde sa budete môcť odfotiť pri fotostene Kiss, na občiansky preukaz Rockovej republiky a zahrať sa na kapelu pri papierových bicích a gitarách. V kútiku X-box hier si budete môcť vyskúšať, aké je to hrať na gitaru, alebo šoférovať pretekárske auto. Skúsite si pretláčanie rukou? Alebo vás viac zaujíma vystúpenie poledance tanečníc? Chcete sa  vyfotiť na pretekárskej motorke Mira Slobodu a získať jeho autogram? V stánku Rockovej republiky si prídete na svoje. K tomu kopec súťaží, hudby a zábavy. Na tejto výstave jednoducho nemôžete chýbať!

BOAT SHOW
Všetci, ktorých namiesto pevniny láka skôr voda, si prídu na svoje na medzinárodnej výstave lodí BOAT SHOW. Priestory výstaviska od 10. do 13. marca zaplnia jachty, plachetnice, motorové člny, vodné skútre a príslušenstvo pre vodné športy.
 
Viac na www.incheba.sk
 
Zdroj: incheba.sk
Zdroj foto: incheba.sk

Dátum zverejnenia: