Rozžiarte svoj úsmev zubnou pastou Zendium

Rozžiarte svoj úsmev zubnou pastou Zendium
Zdroj: zendium.sk
Ústnu dutinu pred ochorením prirodzene chráni ústna mikroflóra, vyše miliarda mikroorganizmov v našich ústach a slinách. Zubná pasta Zendium obsahuje zmes enzýmov a proteínov, ktoré ktoré podporujú prirodzenú obrnyschopnosť ústnej dutiny.  
 

Starostlivosť o zuby – každodenný rituál


Starostlivosť o zuby a zdravie chrupu patrí k základným každodenným hygienickým návykom a je súčasťou zdravého životného štýlu. Na zachovanie zdravia ústnej dutiny majú zásadný vplyv sliny, sú prvou obranou chrániacou naše ústa voči vonkajším škodlivinám. Vďaka unikátnej kombinácii enzýmov a proteínov umožňujú dosiahnuť bakteriálnu rovnováhu v prostredí ústnej dutiny. " Narušenie prirodzeného zloženia slín môže viesť k problémom so zubami aj ďasnami, pritom pre zachovanie vyrovnaného pomeru všetkých dôležitých látok stačí pravidelne dodržiavať niekoľko jednoduchých návykov - vyvarovať sa konzumácii sladených jedál a nápojov, fajčeniu a aspoň dvakrát denne si zuby čistiť pastou s obsahom fluoridov," odporúča parodontologička MUDr. Miroslava Ducková z kliniky Stomaklinik Bratislava. 

Zubná pasta Zendium sa zameriava na prirodzenú obranyschopnosť úst, pomáha zabraňovať vzniku zubného kazu, problémom s ďasnami a zvýšenej citlivosti zubov. Jej jemné zloženie s jemnou peniacou zložkou (bez peniacej látky SLS) s nevtieravou príchuťou rešpektuje citlivé tkanivá ústnej dutiny a ocenia ho aj jedinci trpiaci aftami. 


Rad zubných pást Zendium – vyberte si svojho favorita


V portfóliu Zendium si kažý nájde to svoje. Zubné pasty pre dospelých v zaujímavej škále jemných príchutí aj pasty pre deti, nechýba ústna voda a ergonomické zubné kefky Zendium.


ZENDIUM COMPLETE PROTECTION
Poskytuje kompletnú ochranu nie len zubom, ale aj celej ústnej dutine. Má jemnú, nevtieravú príchuť.

ZENDIUM SENSITIVE
Produkt špeciálne vyvinutý pre osoby s citlivými ústami. Vhodný aj pre ľudí s náchylnosťou na tvorbu áft.

ZENDIUM FRESH 
Kompletná ochrana pre celé ústa obohatená o osviežujúcu príchuť mäty.


ZENDIUM GENTLE WHITENING 
Zubná pasta s jemnými bieliacimi zložkami pomáha obnovovať prirodzenú belosť zubov a odstraňovať z nich škvrny. V portfóliu je novinkou a ašpiruje na vysoko obľúbenú pomôcku pri bielení zubov.


ZENDIUM KIDS 1–6
Zubná pasta pre deti vo veku od 1 až 6 rokov. Aj vďaka jej jemnej ovocnej príchuti sa pre najmenšie deti stane umývanie prvých zúbkov obľúbenou rutinou.  


ZENDIUM JUNIORS 7+
Zubná pasta s jemnou chuťou pre deti vo veku 7 a viac rokov. Zloženie obohatené o enzýmy a proteíny, pomáha chrániť a posilňovať nové trvalé zuby. 

ÚSTNA VODA ZENDIUM COMPLETE PROTECTION 
Ústna voda s jemnou chuťou a bez alkoholu dopĺňa portfólio Zendium a završuje proces každodennej starostlivosti o náš chrup. Pomáha podporovať prirodzenú obranyschopnosť ústnej dutiny a tým pomáha bojovať proti príčinám vzniku problémov ústnej dutiny. Nie je potrebné ju riediť.


Zubné kefky Zendium - dokonalé a komfortné čistenie zubov
Zubné kefky Zendium sú v troch variantoch s rôznymi stupňami mäkkosti.  Boli vyvinuté na mieru špecifickej anatómii ústnej dutiny v spolupráci s poprednými dentálnymi expertmi. Ich jemné štetiny a malá hlava umožňujú ústa vyčistiť dokonale, pritom šetrne.
Mäkká zubná kefka Zendium Clinic má na špičke špeciálne predĺžené štetinky prispôsobené na dôkladné čistenie medzizubných priestorov. 
Mäkká zubná kefka Zendium Complete Protection s kombináciou mäkkých a zaguľatených štetín chrup čistí jemne, ale s maximálnou účinnosťou. 
Extra mäkká zubná kefka Zendium Sensitive bola vyvinutá na mieru potrebám citlivých zubov. Prináša „extra soft“ mäkkosť vďaka veľmi tenkým štetinkám s priemerom 0,01 mm.
Viac na Youtube kanále a  www.zendium.skZdroj: zendium.sk
 

Dátum zverejnenia: