korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Ako zlepšiť svoj výkon v spálni? Zabudnite na alkohol, riešenie je v prírode!

Ako zlepšiť svoj výkon v spálni? Zabudnite na alkohol, riešenie je v prírode!
Zdroj: bigstockphoto

Každý muž, ktorý si myslí, že nejaký pohárik sem-tam mu pomôže k lepšiemu výkonu v posteli, sa katastrofálne mýli. Efekt je totiž úplne opačný a riešenie leží niekde inde.

Možno ste už počuli o tom, ako sa váš kolega v práci alebo kamarát chválil, že keď si dal pred milovaním napríklad víno alebo niečo ostrejšie, cítil sa potom v posteli mužnejšie a dokázal svoju partnerku uspokojiť priam nadľudským a nadpriemerným výkonom. Pravda je ale úplne opačná a vysvetlenie je až triviálne jednoduché - alkohol totiž sex doslova „zabíja“.

S alkoholom nemusia padnúť iba zábrany

Veľmi veľa ľudí si už nevie dokonca milovanie za triezva ani predstaviť. Ak si dajú alkohol, aj keď naozaj len malé množstvo, uvoľní ich to, spadnú akékoľvek zábrany, nastane stav miernej eufórie a pocit, že všetko ide zrazu super a všetko je skvelé.

Problém s alkoholom ale má viacero rovín. Ak si muž na sex s alkoholom zvykne, môže mať potom za triezva problém dosiahnuť orgazmus. Druhou rovinou je neopatrnosť a to či už z pohľadu ochrany, ale aj z pohľadu napríklad zníženia prahu citlivosti bolesti. Príliš veľa zranení „v posteli“ si ľudia spôsobia aj v dôsledku vplyvu alkoholu na ich receptory.

Treťou rovinou je, že ak to preženiete, prípadne ak budete tento „zvyk“ opakovať príliš často, začnete mať problémy s potenciou. Neschopnosť mať erekciu je už síce ten najťažší stav, ale je len vyústením menej viditeľných, no o to závažnejších, príznakov - napríklad ide o príliš krátku erekciu, príliš slabú erekciu, predčasnú ejakuláciu, prípadne jej opak - príliš dlhé čakanie na vyvrcholenie.

Ako alkohol funguje

Alkohol patrí medzi omamné látky a v podstate je to droga, aj keď legálna a povolená. Na úvod máte pocit energie a lepšieho stoporenia. Fakticky však lepšiu erekciu pomôže navodiť alkohol u mizivého percenta mužov a naopak u drvivej väčšiny spôsobí problémy s pevnosťou erekcie a jej kvalitou.

Po počiatočnej fáze ale prichádza útlm mozgovej aktivity a v konečnom dôsledku zníži schopnosti mať naozaj kvalitný sex. Alkohol je teda len zdanlivé afrodiziakum a na kvalitu súlože má viac negatívny, ako pozitívny vplyv - neverte nikomu, kto bude tvrdiť opak.

Alkohol je problémom nielen u mužov, ale aj u žien. Čoraz viac je takých, ktoré tiež potrebujú alkohol k tomu, aby dokázali mať sex, no aj tu platí, že nejde o riešenie, len o klamné placebo. Ženy konzumujúce alkohol dlhodobejšie dokonca mávajú problém dosiahnuť orgazmus pri súloži a ide o nezanedbateľné percento z populácie.

Kde je riešenie? Predsa v prírode

Otázkou teda je, čo môže zlepšiť výkon v posteli. Odpoveď je oveľa jednoduchšia, než čakáte - ide o kombináciu chuti na sex a pevnej erekcie. Za to prvé zodpovedá u mužov väčšinou hladina hormónov, najmä typického mužského hormónu testosterón. Za tým druhým je niekoľko faktorov od správnej životosprávy až po dostatočné prekrvenie ciev v pohlavnom ústrojenstve.

Toto všetko vedeli ľudia ešte dávno predtým, ako prišla moderná doba a aby dosiahli väčšie libido a lepšiu plodnosť, používali rôzne bylinky a rastliny, ktoré mali tieto účinky - napríklad Yohimbé, Maca, Saw Palmetto alebo Tribulus Terrestris. Tajomstvo ich priaznivých účinkov je v obsahu napríklad látok podobných testosterónu, alebo v obsahu látok L-Arginín, L-Citrulín a L-Lyzín, ktoré priaznivo ovplyvňujú prekrvenie penisu, spermotvorbu a aj stav prostaty.

Nie, nemusíte ísť tieto rastliny a byliny zbierať do lesa a ani ich pestovať na záhrade či v kvetináči - stačí si kúpiť napríklad prírodné doplnky na podporu erekcie, napríklad taký eJoy, čo je tabletka na erekciu bez lekárskeho predpisu. Viac informácií o nej sa dočítate priamo na webstránke jej oficiálneho distribútora na Slovensku (www.ejoy.sk), prípadne odporúčame nezávislé porovnanie produktov na zlepšenie erekcie.

Dátum zverejnenia: