Objavte kúzlo sedmokrások - osvieži telo a rozžiari pokožku!

Objavte kúzlo sedmokrások - osvieži telo a rozžiari pokožku!
Zdroj: manufaktura
Rozhodli ste sa pre jarnú vzpruhu pre telo i myseľ a teraz premýšľate, čo je to pravé pre vás? Nežná sedmokráska bola už v histórii považovaná za všeliek a elixír krásy. Jedna z povestí dokonca hovorí, že kvietky vznikli zo sĺz Márie Magdalény. Dnes už vieme, že za blahodarné účinky sú zodpovedné prítomné cenné minerálne látky, ovocné kyseliny, proteíny aj aminokyseliny, antioxidačné flavonoidy a hydratačné polysacharidy. Kvetné lístky plné vitamínov sú na začiatku jari vítaným spestrením v starostlivosti o telo.
 

 
Navoďte si jarnú atmosféru s limitovanou edíciou kosmetiky a doplnkov z edície Sedmokráska od českej značky Manufaktura, ktorá využíva priaznivých účinkov sedmokrások. Výťažok zo sedmokrásky napomáha upokojeniu, hydratácii, rozjasneniu a omladeniu pleti, odvary zo sušených sedmokráskových kvetov sa už po stáročia využívajú v ľudovom liečiteľstve. Všetky produkty limitovanej edície sú sprevádzané bezalergennou nežnou vôňou a sú doslova nadupané jarným prívalom sviežosti!

Hydratačný sprchovací gél & šampón 2 v 1 so sedmokráskou a mandľovým olejom

Výťažok zo sedmokrásky, bohatý na minerálne látky, ovocné kyseliny a prírodné rastlinné antioxidanty spolu s mandľovým olejom, ovseným beta-glukánom, obilnými klíčkami, glycerínom a panthenolom šetrne umyjú, upokoja a zvláčnia pokožku a vlasom dodajú čistotu, hydratáciu, pružnosť, lesk a ochranu.

Hydratačný krém na ruky so sedmokráskou a bambuckým maslom

Doprajte preto svojim rukám pravidelnú hydratačnú & revitalizujúcu starostlivosť  pomocou cenných prírodných ingrediencií a dodajte im tak pocit hebkosti. Jedinečné zloženie tohto krému využíva zjemňujúci a hydratačný výťažok zo sedmokrásky, výživné a regeneračné rastlinné oleje z makadamiových a bambuckých orieškov, zvláčňujúci rastlinný glycerín a upokojujúci ovsený beta-glukán, panthenol, alantoín a vitamín E.

Osviežujúci bylinný sirup so sedmokráskou, materinou dúškou a citrónovou trávou  a Osviežujúci zelený čaj so sedmokráskou, lipou a harmančekom.

Veľa cenných a zdraviu prospešných látok dodá základ domácim nápojom, ktoré sú zdravšou alternativou  presladených nealkoholických nápojov,  veľakrát plných zbytočnej chémie. Pustite si jar na váš stôl!

Sedmokrásková limonáda

Sedmokráskový sirup zalejte vychladenou perlivou vodou alebo  tonikom (ideálne riedenie je 1:10), pridajte šťavu z citróna, ľad alebo ľadovú triešť a zľahka premiešajte. Počas servírovania môžete ozdobiť čistými čerstvými sedmokráskovými kvetmi.
 

Sedmokráskový ľadový čaj

Uvarte si podľa návodu sedmokráskový zelený čaj a nechajte vychladnúť, potom ochuťte sedmokráskovým sirupom (ideálne v pomere 1:10), prípadne pridajte citrónovú šťavu a premiešajte. Servírujte s kockami  ľadu a sedmokráskovými  kvetmi.
 

Viac informácií o edícii nájdete na www.manufaktura.sk.

Zdroj: Manufaktura
 

Dátum zverejnenia: