Kolagén nie je liek, a predsa účinne pomáha. V čom je jeho tajomstvo?

Kolagén nie je liek, a predsa účinne pomáha. V čom je jeho tajomstvo?
Zdroj: Inca Collagen
Bratislava, 16. máj 2017 - Nie je to liek, a predsa dokáže telu účinne vrátiť to, čo vekom stratilo, uľaviť od bolesti kĺbov, a navyše pomôcť s nejedným zdravotným problémom . Reč je o kolagéne, najdôležitejšej stavebnej bielkovine v našom tele.

Nie nadarmo ho kozmetické salóny ospevujú ako nový botox. Kolagén, prezývaný aj zázračnou bielkovinou mladosti, dokáže účinne vymazať prvé vrásky, či viditeľne ubrať pekných pár rokov. Na rozdiel od botoxu je však kolagén pre naše telo tou úplne najprirodzenejšou, a dokonca základnou stavebnou substanciou. Práve táto vláknitá, vo vode nerozpustná bielkovina totiž doslova vytvára štruktúru našich kostí, kĺbov, chrupaviek a kože! A nielen to. Kým si ho naše telo dokáže v plnej miere vyprodukovať samé, funguje v našom tele ako vnútorný elixír zdravia: vyživuje  kĺby, zlepšuje  pohyblivosť svalov  a bráni starnutiu  kĺbnych štruktúr a tkaniva.

Doplňte telu čo postupne stráca
Od 25. roku života však naše telo postupne stráca schopnosť kolagén tvoriť  a  po  40.  roku  ho  už netvorí takmer vôbec. Postupný úbytok kolagénu vedie k  zhoršeniu stavu kostí, a prejavuje sa okrem iného oslabením svalstva, znížením trenia vo vnútri kĺbov, až rôznymi degeneráciami. Pre zachovanie celkového zdravia, pohyblivých kĺbov a pružnej pokožky bez viditeľných vrások je preto dôležité jeho dopĺňanie pravidelným vnútorným užívaním v podobe kvalitných výživových doplnkov.

Nie je kolagén ako kolagén. Ako si vybrať ten správny?
Širokospektrálne účinky kolagénu pre celkové zdravie sú také výrazné, že na trhu vyvolal v posledných rokoch doslova boom. „Bielkovinu mladosti“ zoženiete v tabletkách, práškoch, v lekárňach, drogériách či dokonca v soláriách. Nie je však kolagén ako kolagén. A už vôbec nie je jedno, v akej forme ho užívate, aby v tele účinkoval, ako má.

Aby sa kolagén dobre vstrebal a účinkoval v našom tele tak ako má, musí byť „bio-aktívny“. Práve bio-aktívny kolagén, ktorý je najviac podobný ľudskému kolagénu, predstavuje jeden z najväčších vynálezov svetovej biochémie. Spracováva sa tak, aby bola zachovaná jeho biologická hodnota – tzv. studenou technológiou. Touto technológiou je vyextrahovaný vysoko kvalitný kolagén, ktorý má tiež prívlastky „živý“ a „biologicky aktívny“ so zachovanou biologickou štruktúrou. Vyrába sa výlučne vo forme hydrolizovaného prášku, ktorý jednoducho rozpustí vo vode, či inej tekutine a vypije.

NÁŠ TIP: Ušetrite pri nákupe Inca Collagen až 8,30 €! Použite teraz zľavový kupón v hodnote 5€ a dopravu zadarmo.  Kliknite na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001 ​
Inca Collagen. Skutočne prirodzený pre naše telo.

Práve hydrolyzovaný kolagén, akým je aj nový unikátny bio-aktívny 100% prírodný morský Inca Collagen, sa pitím najúčinnejšie dostane rovno do tenkého čreva. A odtiaľ do krvného obehu, odkiaľ napomáha obnove kolagénových vlákien. Jeho jedinečnosť je aj v tom, že si zachováva aj po spracovaní štruktúru trojitej špirály, tzv. helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Jednoducho povedané, je najviac podobný ľudskému kolagénu a naše telo s ním vďaka tzv. „studenej“ technológii spracovania dokáže pracovať ako s vlastným. Použije ho tam, kde ho treba doplniť, a dokonca stimuluje aj bunky, aby si svoj vlastný kolagén začali znovu vyrábať! 
 
Inca Collagen zoženiete v každej dobrej lekárni, alebo na www.incacollagen.sk a teraz aj v balení s C vitamínom zdarma.
 
Zdroj: Inca Collagen

Dátum zverejnenia: