Môžete s ním čistiť wc alebo umyť jablko!

Môžete s ním čistiť wc alebo umyť jablko!
Zdroj: AVE-NATURA
Čo myslíte? Je to možné? Áno, je! Umyjete podlahu, ovocie, telo aj zuby v podstate tým istým prípravkom. Polejete ním záhradu a ešte ho aj môžete vypiť. Toto všetko je naozaj možné so sadou výrobkov AVE-NATURA. Sú nielen mnohostranne použiteľné, ale sú naozaj prírodné.

Nie je BIO ako BIO
Každá súčasť AVE-NATURA kolekcie je extraktom z rastlín a olejov pochádzajúcich z prírody. Žiadne "BIO s výnimkami", všetko je prírodné bez výnimky. Vrátane naturálneho spôsobu extrahovania účinných látok. A výrobky sú teda aj šetrné k prírode. Príkladom je napríklad fakt, že roztokom, ktorým vyčistíte napríklad podlahu, zalejete rovno paradajky. Nielenže im neublížite, ale naopak, podporíte ich rast. Ktorýkoľvek z prípravkov môžete smelo vyliať do odpadu bez obáv, že by ste ublížili životnému prostrediu.


Skúmal hnojivo, našiel unikát
Všetky tieto prípravky sú výsledkom nápadu Banskobystričana, ktorého zaujalo v zahraničí skutočne ekologické hnojivo. Na jeho základe vyvinul  prípravok, ktorý mal výborné antioxidačné vlastnosti, čo je dôležitý základ doplnkov výživy. A tak sa vlajkovou loďou celej sady stal  AVE- NATURA ELIXÍR - silný prírodný antioxidant, ktorý pridaním do vody alebo jedla pomáha správne a zdravo nastaviť stav ľudského organizmu a zlepšiť jeho imunitu. Je vhodný aj ako prevencia pred mnohými civilizačnými chorobami, aj pre ľudí, ktorí nimi už trpia.


Čistí prakticky čokoľvek
Podobné zloženie prípravku, ale v inom pomere a  koncentrácii, má aj čistiace účinky. AVE NATURA CLEANER je vhodný na čistenie čohokoľvek v  domácnosti- od WC až po kuchynskú linku, ale aj na umývanie ovocia a zeleniny od chemických postrekov. Vyčistí aj zaoxidované kovy, príbor, poháre. Absolútne neškodí životnému prostrediu a pokojne môže po použití odtiecť do odpadu.
Mydlo a sprchový gél sú určené na umývanie. Nielen odstraňujú baktérie, ale dodávajú pokožke sviežosť a hebkosť. A TO VŠETKO NAOZAJ NA PRÍRODNEJ BÁZE! Možno je to aj ťažko uveriteľné, ale je to pravda! Sme hrdí na to, že máme prípravky z čistej prírody , vymyslené a vyrobené u nás, na Slovensku. A navyše s dôrazom na zdravie a pomoc pri jeho zlepšovaní.

                                                      

Ak o nich chcete vedieť viac, navštívte stránku www.ave-natura.sk .

Zdroj: AVE-NATURA

Dátum zverejnenia: