Čistý nos je pre novorodenca mimoriadne dôležitý

Čistý nos je pre novorodenca mimoriadne dôležitý
Zdroj: Pixabay.com
Bratislava, 29. jún 2017 - Narodenie dieťaťa predstavuje pre novorodenca množstvo zmien. Po pôrode musí novorodenec prejsť mnohými zmenami, vďaka ktorým sa prispôsobuje novým životným podmienkam mimo tela matky. Už niekoľko sekúnd po pôrode dieťa začína samostatne dýchať.

Udržanie čistého a priechodného nosa prispieva k lepšiemu dýchaniu, uľahčuje dojčenie, kŕmenie a spánok dojčiat. Pravidelné čistenie nosa pomáha regenerovať a posilňovať nosovú sliznicu, čím umožňuje dôležitú ochranu celého organizmu. Jedným z najpríjemnejších, najbezpečnejších a najúčinnejších spôsobov ako čistiť nos Vášho dieťatka už po narodení je používať mikrosprej morskej vody Stérimar baby.

Stérimar baby je mikrosprej morskej vody, 100 %-ný prírodný, fyziologický, bez konzervačných látok. Je vhodný na dennú hygienu nosa pre deti od 0 rokov veku.

StérimarTM baby pomáha jemne a šetrne vyčistiť detský nos, odstrániť nadbytočný hlien a odsávať hlieny u detí, ktoré ešte nevedia fúkať z nosa (odporúča sa pred každým použitím odsávačky), a tým uľahčiť dojčenie a spánok dojčiat, zvlhčovať suchú a podráždenú nosovú sliznicu (suchý vzduch, znečistené ovzdušie, ústredné kúrenie, klimatizácia, kúpanie v chlórovanej vode).
www.sterimar.sk

Zdroj: Merck

 

Dátum zverejnenia: