Komplexné cestovné poistenie do Európy nebolo nikdy jednoduchšie

Komplexné cestovné poistenie do Európy nebolo nikdy jednoduchšie
Zdroj: Allianz - Slovenská poisťovňa
Allianz – Slovenská poisťovňa predstavuje chatbota
 
Bratislava, 4. júl 2017 - Bezpečnosť a pohodlie, tie asi na cestách oceníme najviac. Základom je preto urobiť si pred cestou „domácu úlohu“ a poriadne sa na cestu pripraviť tak, aby nás nič neprekvapilo. A keď už nás niečo prekvapí, treba situáciu hravo zvládnuť. Preto treba myslieť nielen na to, kde majú najkrajšiu pláž alebo vežu s vyhliadkou, ale aj na to, čo bude, ak zostaneme pridlho na slnku alebo sa nám zvrtne noha na točitých schodoch. Vtedy oceníme kvalitné cestovné poistenie, ktoré nám kryje aj liečebné náklady.

Boris Bedeker vás poistí rýchlo – aj s liečebnými nákladmi
 
Poisťovňa Allianz – SP predstavuje novinku na poisťovacom trhu – chatbota Borisa Bedekera, ktorý vás pohodlne poistí v prostredí Facebooku , a to aj s liečebnými nákladmi s neobmedzeným krytím, vrátane akútneho zubného ošetrenia či prepravy a ubytovania v dôsledku hospitalizácie. Boris vám ponúkne výber z dvoch balíkov.Ako to funguje
 
Komunikujete s ním úplne rovnako ako so svojimi priateľmi, teda prostredníctvom FB Messengera . Stačí si ho pridať medzi priateľov. Nedajte sa však pomýliť, nejde len o „zábavku“ na krátenie času. Kedykoľvek to potrebujete, Boris sa zmení na priateľského poisťovacieho agenta, ktorý vám rád podá pomocnú ruku pri poistení do celej Európy aj Turecka . Stačí mu zadať údaje na výpočet poistného a na stránku www.allianzsp.sk vás presmeruje až vtedy, keď treba doplniť osobné údaje a poistenie zaplatiť. Uzavretím poistenia sa však Borisova úloha nekončí. Po uzatvorení zmluvy vám do Messengera pošle poistnú kartičku, ktorú tak máte vždy pri sebe.Prečo by som sa mal poistiť cez chatbota?
 
Boris má na túto otázku hneď viac odpovedí – predovšetkým je to vaše pohodlie. Nemusíte sa stretávať s poisťovacím agentom, stačí napísať tomu virtuálnemu – a poistenie vybavíte popri skontrolovaní svojím newsfeedom. Navyše vám môže byť užitočný nielen vtedy, keď potrebujete poistiť. Scestovaný Boris sa s vami rád podelí o svoje skúsenosti a pridá aj nejakú tú zaujímavosť. Alebo sa s ním môžete odreagovať pri rôznych minikvízoch. Dokonca ak vás šéf nechce pustiť na dovolenku, Boris sa za vás rád prihovorí :).
 

Vyskúšajte ho hneď teraz
 
Zadajte si do Facebooku meno Boris Bedeker a pridajte si medzi priateľov prvého chatbota, ktorý vás vie poistiť priamo vo Facebook Messengeri . Bot sa neustále aktualizuje a učí, takže aj vy mu môžete pomôcť vybrúsiť jeho komunikačný štýl a schopnosť pohotovo reagovať na každú požiadavku. Jeho skutočnú silu však objavíte až vtedy, keď budete potrebovať poistenie – Boris Bedeker je totiž momentálne najjednoduchší a zároveň najpríjemnejší spôsob, ako sa dať poistiť do Európy a Turecka. Ešte keby tak vedel robiť kávu :).

Zdroj: Allianz - Slovenská poisťovňa
 

Dátum zverejnenia: