UNLP Košice dokončila na svojich pracoviskách ďalšie rekonštrukcie

UNLP Košice dokončila na svojich pracoviskách ďalšie rekonštrukcie
Zdroj: UNLP Košice

Košice, 7. august 2017 - Dermatovenerologická klinika a Očné oddelenie UNLP Košice prešli čiastočnou rekonštrukciou. Menili sa najmä sociálne zariadenia, dlažby či elektrické rozvody. Rekonštrukcie sa týkali nielen priestorov pre pacientov, ale aj tých pre personál. 

Ako uviedol primár kliniky MUDr. Tomáš Kampe, MPH : „Je to veľmi príjemná zmena, ktorá zlepší podmienky na klinike predovšetkým pre našich pacientov, ale aj pre samotný personál. Vo vynovených priestoroch sa nám bude určite pracovať oveľa lepšie.“  

Nadštandardné 1-posteľové izby majú nové WC, sprchu, umývadlo, obklad, dlažbu, znížený sadrokartónový strop a taktiež nové elektrické rozvody. Na 3-posteľových izbách došlo k rekonštrukcii a osadeniu nového WC, sprchy a taktiež obkladov, dlažby či rozvodov. Zmenou prešiel aj priestor, ktorý sa zmenil na dennú miestnosť sestier s novou PVC podlahou a inštalovanou kuchynskou linkou s drezom. Postarali sme sa aj kompletné vymaľovanie a opravu náterov dverí či zárubni. Všetky práce boli počas mesiacov máj, jún a júl realizované vlastnými zamestnancami a z vlastných zdrojov.

Očné oddelenie na Tr. SNP, UNLP v Košiciach môže od augusta 2017 naplno využívať dve zrekonštruované izby, ktoré prispejú k zvýšeniu komfortu pacienta ležiaceho na tomto pracovisku. V izbe pribudlo samostatné WC, sprchovací kút a umývadlo s novým obkladom. UNLP riešila aj túto rekonštrukciu vlastnými zamestnancami a z vlastných zdrojov v mesiacoch jún a júl. Dúfame, že tieto zmeny pozitívne prispejú k zvýšeniu spokojnosti pacientov s poskytovanou zdravotnou starostlivosťou. 

Zdroj: UNLP Košice

Dátum zverejnenia: