Inteligentný pomocník nielen pri kontrole hmotnosti

Inteligentný pomocník nielen pri kontrole hmotnosti
Zdroj: Pixabay.com
Bratislava, 10. august 2017 - Chcete sa dostať do formy a neviete ako začať? Pracujete na svojej postave a potrebovali by ste mať lepší prehľad o svojin pokrokoch? Alebo ste len vyznávači zdravého životného štýlu a zaujíma vás ako na tom ste? Vyskúšajte novú inteligentnú váhu Veroval.

Mnoho z nás trápi nejaké to kilo navyše, ale málokto si môže dovoliť osobného trénera alebo výživového poradcu. Aj keď sa snažíme dodržiavať zdravý životný štýl, bez dostatočnej kontroly pokrokov čoskoro strácame motiváciu, a naša snaha dostať sa do kondície potom často vychádza nazmar. Novinkou v portfóliu domácej diagnostiky Veroval je však inteligentná váha, ktorá môže post nášho osobného kouča čiastočne zastúpiť.
 
"Neustále sa snažíme obohacovať svoje portfólio o produkty, ktoré budú zákazníkom užitočnými pomocníkmi v starostlivosti o zdravie. Všetci vieme, že zdravie a dobrá kondícia idú ruka v ruke. Preto sme sa rozhodli uviesť na trh inteligentnú osobnú váhu Veroval, ktorá slúži na analýzu optimálnej hmotnosti a telesného stavu, " hovorí Tomáš Groh, výkonný riaditeľ spoločnosti HARTMANN - RICO.
 
Váha má celý rad výnimočných vlastností a analytických funkcií, ktoré využijú až štyri osoby. Môže sa tak stať výborným kontrolórom pre celú rodinu. Vďaka nej máte prehľad o svojej telesnej hmotnosti, podiele telesného tuku, vody a svalového tkaniva v tele, hmotnosti kostí a celkovom stave metabolizmu.
 
Váha v pamäti uchováva až 30 vážení každej osoby. Displej má sklápací stojan a je odnímateľný, aby sa váha mohla pohodlne ovládať cez rádiové pripojenie. Všetci, ktorí zápasia s nejakou formou nadváhy, ocenia aj automatické zisťovanie spotreby kalórií a ideálnej hmotnosti.


 
A čo viac? Údaje z inteligentnej váhy si možno po pripojení kábla jednoducho preniesť a uložiť do aplikácie Veroval medi.connect v počítači, takže neprídete o žiadne dáta z mesačného váženia. Aplikácia funguje aj na mobilnom telefóne, aby ste svoje pokroky mohli mať stále po ruke a neustále sledovať.
 
Inteligentnú osobnú váhu Veroval je možné zakúpiť v lekárňach, predajniach zdravotníckych potrieb a na internete za odporúčanú cenu 73,90 eur.

Zdroj: Hartmann-Rico

Dátum zverejnenia: