Prevratná kniha o zdraví

Prevratná kniha o zdraví
Zdroj: ikar.sk
Prevratná kniha o zdraví
 
Anthony William je podľa mnohých známych celebrít, ale aj lekárov jednoducho jasnovidec a znalec zdravého životného štýlu. Má neskutočný dar. Vďaka jeho pomoci mnohí dokázali presne určiť a pomenovať zdravotný problém, ktorý ich sužoval celé roky.
 „Táto kniha je uchvacujúca a ponúka absolútne nový pohľad na ťažko liečiteľné, zdanlivo nediagnostikovateľné zdravotné problémy. Je to ohromujúce. Anthony liečil svojím darom aj moju rodinu a priateľov, mal na nás blahodarný vplyv, ktorý sa nedá vyjadriť ani obnoveným fyzickým a psychickým zdravím,“ vyhlásil Scott Bakula, hviezda seriálov Kriminálka New Orleans a Quantum Leap a filmu Star Trek: Enterprise.
 
Presne o tom je novinka Medicínske médium. New York Times bestseller od Anthonyho Williama.
Ten ako jedinečné medicínske médium pomohol vyliečiť desaťtisíce ľudí, ktorým lekári stanovili nesprávnu diagnózu, nastavili neúčinnú liečbu alebo im nevedeli určiť chorobu.

Budete žasnúť, aké je to ľahké. A funguje to!
Anthony dostal neskutočný dar, vďaka ktorému zvolí pre každého pacienta ten najúčinnejší spôsob liečby. Svoj nevšedný príbeh vyrozprával v tejto knihe. Je fascinujúci v tom najlepšom zmysle slova a ponúka nám pohľad na svet a zdravie v úplne inom svetle.
„Anthony je nielen vrúcny a súcitný liečiteľ, ale aj veľmi spoľahlivý a presný človek s darom od Boha. Jednoznačne je požehnaním v mojom živote,“ vyhlásila svetoznáma modelka, herečka a aktivistka Naomi Campbellová.

Ste zmätení rozporuplnými informáciami, ktoré dostávate od svojich lekárov a radi by ste počuli jasnú, zrozumiteľnú radu?
Desíte sa rakoviny?
Chcete schudnúť?
Vyzerať a cítiť sa mladší?
Mať viac energie?
Alebo ste jednoducho chorí a nikto nevie, čo vám je? Dokonca vám naznačujú, že ste hypochonder a svoje choroby si len namýšľate...
V prevratnej knihe Medicínske médium otvorene ponúka všetky vedomosti, ktoré nadobudol za dvadsaťpäť rokov, počas ktorých vracia ľuďom späť ich život. Kniha obsahuje obrovské množstvo informácií o liečení chorôb, ktoré veda nebude poznať ešte celé desaťročia, a väčšina z týchto poznatkov sa ešte nikde neobjavila.
Vďaka výnimočnej knihe Medicínske médium sa dozviete, v čom spočívajú:
  • hlavné príčiny chorôb a ťažkostí, ktoré lekárska obec chápe nesprávne alebo sa s horko-ťažko snaží pochopiť,
  • spôsoby absolútne prírodnej liečby desiatok chorôb, ktoré nás sužujú, vrátane lymskej boreliózy, fibromyalgie, nadobličkovej nedostatočnosti, chronického únavového syndrómu, hormonálnej nerovnováhy, Hashimotovej choroby, sklerózy multiplex, depresie, neurologických ochorení, chronických zápalov, autoimunitnej choroby, nerovnováhy hladiny cukru v krvi, kolitídy a mnohých iných,
  • spôsoby, ako vzpružiť telo i dušu po tom, čo choroba poškodila emočnú časť nášho ja.
 
Neveriacky a uznanlivo nad ním krútia hlavou aj odborníci. Napríklad newyorský certifikovaný onkológ, hematológ, odborník na výživu a boj so starnutím Dr. Richard Sollazzo:  „Neoceniteľná rada Anthonyho Williama ohľadom prevencie a boja proti chorobám je roky popredu v porovnaní s tým, čo je dnes známe. Táto kniha je prevratná a zlepší kvalitu života nespočetného množstva životov. Každý by si ju mal určite prečítať.“ 
 
Milan Buno, literárny publicista
 

Dátum zverejnenia: