korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Medicína pre nohy so 150-ročnou tradíciou!

Medicína pre nohy so 150-ročnou tradíciou!
Zdroj: GEHWOL
Bratislava, 23.apríla 2018 - Spoločnosť Eduard Gerlach GmbH – výrobca vysokokvalitných ošetrujúcich prípravkov značky GEHWOL patrí k najvýznamnejším a najkomplexnejším výrobcom prípravkov určených na profesionálnu starostlivosť o nohy. Predávajú sa jednak v lekárňach, výdajniach zdravotníckych potrieb, ale priamo klientom ich ponúkajú aj profesionálky-pedikérky v kozmetických inštitútoch nielen po celom Nemecku a celej Európe, ale aj na Slovensku.
 
Krok za krokom
„Všetko pre dobro nôh" je heslom spoločnosti snažiacej sa o zachovanie zdravia a pocit spokojnosti svojich klientov. A deje sa to už 150 rokov. Nohy sú našou dôležitou súčasťou. Nosia nás po celý život, a priznajme si, niekedy im dávame riadne zabrať. Trocha viac pozornosti sme im ochotní venovať až vtedy, keď sa s bolestivou nástojčivosťou samy ohlásia. Až potom im azda doprajeme profesionálnu starostlivosť. Ak sa o ne staráme s láskou, oplatia nám to. Výborným pomocníkov v takejto láskavej starostlivosti je ošetrujúca kozmetika GEHWOL vyvinutá špeciálne na riešenie problémov s nohami.

Hovorí sa, že ošetrené chodidlá sú najlepším predpokladom pre zdravé nohy. Okrem starostlivých rúk pedikérky, ktorá nohy ošetrí profesionálne, potrebujú chodidlá aj každodennú domácu starostlivosť – hydratáciu, zmäkčenie stvrdnutej kože alebo preventívny prostriedok proti zápachu či plesniam . Kozmetika GEHWOL je na slovenskom trhu už takmer desať rokov. História spoločnosti však siaha oveľa ďalej do minulosti. Pred 150 rokmi ju vo vestfálskom meste Lübbecke založil Eduard Gerlach. Základom všetkých vysoko efektívnych výrobkov ošetrujúcej kozmetiky GEHWOL sú účinné prírodné látky. Na takýto osvedčený farmaceutický koncept, dnes podporený najmodernejšími technológiami a dlhoročnými výskumami, sa firma spolieha od svojho založenia. Ak sa rozhodnete pre ošetrujúcu kozmetiku GEHWOL – bude to dobrá voľba. Môžete si byť istí, že si kupujete kvalitu. Vaše nohy budú rozmaznávať prípravky na báze rozmarínu, eukalyptu, levandule, zázvoru či morských rias. Zmäkčí ich jojobový alebo avokádový olej a osvieži chladivý dotyk mentolu a gáfru.
 
Všetko pre dobro nôh
Značka dnes zahŕňa viac ako 50 špeciálnych produktov od krémov, mastí, ošetrujúcich mliek až po spreje, púdre, kúpele, tinktúry a ortopedické pomôcky z vysokoelastického polymérového gélu, ktoré sú určené na ochranu namáhaných častí chodidiel pred oderom a tlakom. Prípravky značky GEHWOL ponúkajú riešenia pre namáhané a unavené nohy, pre studené, suché či naopak nohy trpiace nadmerným potením, rovnako ako aj pre riešenie skutočne medicínskych problémov. Napríklad nôh diabetikov či plesní na nechtoch alebo bolestivo popraskanej pokožky na chodidlách. Samozrejmosťou je spracovanie podľa farmaceutických receptúr v intenciách medzinárodných kritérií na výrobu vo farmaceutickej kvalite. 

Svetová značka GEHWOL
Čo sa pred 150 rokmi začalo ako hľadanie prostriedku na riešenie problémov s nohami a z čoho sa o pár rokov neskôr vyvinul prvý krém určený na domácu starostlivosť o chodidlá, je dnes obrovským trhovým úspechom. Značka GEHWOL patrí v súčasnosti medzi najznámejšie a najúspešnejšie v oblasti profesionálnej starostlivosti o nohy.

Zdroj: Gehwol

Dátum zverejnenia: