DoktorPRO otvára nové oddelenie - DERMATOLÓGIA!

DoktorPRO otvára nové oddelenie - DERMATOLÓGIA!
Zdroj: Pixabay.com

Medicínske centrum DoktorPRO – je garantom liečenia ťažkých ochorení. V klinike dostanete odbornú medicínsku pomoc v boji proti všetkým druhom proktologických a dermatologických ochorení.

Úzke zameranie kliniky spolu s európskou kvalitou servisu zabezpečujú poskytovanie kvalitných medicínskych služieb.
Medicínske centrum v Bratislave sa špecializuje na nechirurgickú liečbu hemoroidov a análnych trhlin, nehormonálnu liečbu psoriázy a odstránenie novotvarov pomocou rádiových vĺn.

Proktologické oddelenie
Podľa štatistík, vznikajú problémy s  hrubým črevom u každého druhého obyvateľa planéty. Nie všetci sa s tým hneď ponáhľajú k lekárovi. Zdá sa, že pri tomto chúlostivom probléme je jednoduchšie ho znášať, než požiadať o pomoc proktológa. Avšak, bolesť, svrbenie a pálenie v konečníku sami nezmiznú. Ľudia sa obrátia na lekára až vtedy, keď je už choroba v plnom rozkvete a prinašá nemalé komplikácie, ktoré vyžadujú dlhodobú liečbu.
Oddelenie proktológie medicínskeho centra DoktorPRO v Bratislave ponúka nechirurgické metódy pre liečbu hemoroidov, trhlín konečníka a iných análnych ochorení.

Dermatologické oddelenie
Konzultáciu dermatológa vyhľadávame často neskoro. Radšej dôverujeme neoverenej informácií, ktorú čerpáme z internetových stránok a rôznych časopisov, ako by sme si mali vypočuť názor odborníka. V DoktorPRO vám skúsení lekári-dermatológovia ochotne pomôžu vyriešiť všetky kožné problémy. Konzultácia odborníka je potrebná nielen vtedy, keď sa na koži objaví výsyp alebo lišaj. Pomoc lekára je potrebná aj pri výbere kozmetických prípravkov na tvár, dekolt, krk, ruky a nohy.

Okrem diagnostikovania a liečby rôznych druhov dermatologických ochorení sa špecialisti oddelenia dermatológie medicínskeho centra DoktorPRO Bratislava špecializujú na liečbu psoriázy bez použitia hormonálnych preparátov. Nehormonálna terapia psoriázy s použitím prírodných preparátov vyrobených na báze minerálov z Mŕtveho mora dovoľuje dosiahnuť pretrvávajúcu remisiu.

V DoktorPRO sa odstránenie rôznych kožných výrastkov, bradavíc a kondylómov uskutočňuje počas jedného sedenia novou metódou rádiofrekvencie. Rádiofrekvenčné ošetrenie zasiahnutej oblasti je zákrok, počas ktorého skutočne nepociťujete bolesť a nepohodlie. Odstránenie bradavíc a iných novotvarov na koži prebieha rýchlo pod dohľadom skúseného lekára-dermatológa.

Na klinike DoktorPRO vyriešia Váš problém. Nechajte bokom všetky povinnosti a začnite sa zaoberať svojim zdravím. Zavolajte na linku 0-800-200-000 a objednajte sa na vstupnú konzultáciu.

Prajeme Vám pevné zdravie!

Zdroj: DoktorPRO

 

Dátum zverejnenia: