korona.zzz.sk

Antigénové a PCR testy v tvojom okolí

Rezervuj si termín testovania

Aké výhody ponúka zdravotná poisťovňa mamičkám?

Aké výhody ponúka zdravotná poisťovňa mamičkám?
Zdroj: UNION
Podľa slov mnohých mamičiek je práve tehotenstvo a dlho očakávaný príchod bábätka na svet tým najkrajším obdobím, aké existuje. Ak chcete vedieť, ako pomáha zdravotná poisťovňa mamičkám a aké výhody môže mamička a bábätko získať, čítajte ďalej.

Ako ochrániť  to najcennejšie?
Azda jedno z najšťastnejších a zároveň aj pomerne stresujúcich období pre mamičku je obdobie po narodení vytúženého dieťatka. Moderná medicína nevie niektoré ochorenia odhaliť, pretože často prídu neočakávane a bez varovania, napríklad počas spánku. Medzi takéto ochorenia patrí aj SIDS - Syndróm náhleho úmrtia dojčiat, spôsobeného zástavou dýchania počas spánku.
 Aby sa mamičky počas spánku neobávali o svoje dieťatko, Union zdravotná poisťovňa poskytuje bezplatné zapožičanie monitoru dychu a pohybu „Nanny“. Monitor Nanny mamičkám Union zapožičiava po dobu najkritickejšieho obdobia, ktorým je prvých 6 mesiacov dieťatka. Monitor dychu Nanny je presný a spoľahlivý, preto ho využívajú zdravotnícke a dojčenské ústavy na celom Slovensku. Vďaka Unionu sa pokojne vyspí už viac ako 8 200 mamičiek. Chcete vedieť viac o podložke Nanny a ako ju získať? Kliknite na  www.union.sk/monitor-dychu-a-pohybu-nanny

Pamätáte si všetky najdôležitejšie okamihy?
Spomínate si, ako ste vyberali meno pre vaše dieťatko a kedy urobil váš drobček prvé kroky? Aby ste si najkrajšie chvíle strávené s dieťatkom mohli pamätať navždy, v Unione môžete získať knižku Naše dieťatko. Knižka je ilustrovaná a robená formou denníčka. Vďaka tomu sa z nej teší už vyše 1 200 mamičiek. Do knižky je možné zaznamenávať najdôležitejšie okamihy, nalepovať fotografie, či iné obrázky.  Viac o denníčku nájdete na www.union.sk/registracia-knizka-nase-dietatko.

A to nie je všetko
Keďže starostlivosť o dieťatko býva nákladná, Union poskytuje navyše aj zľavu v hodnote 30€ na nákup novorodeneckých potrieb v e-shope www.mimulo.sk každému novorodencovi. Viac o tejto zľave sa dozviete na www.union.sk/prispevok-na-novorodenecke-potreby

Ak hľadáte voľnočasové aktivity s vaším dieťatkom, Union prispieva aj na kurz plávania, ktorý od jesene minulého roka využilo už vyše 200 mamičiek. Plávanie dojčiat a batoliat má veľmi pozitívny vplyv na psychomotorický vývoj, aj imunitu dieťatka. Stačí si len vybrať kurz plávania, ktorý vám bude najviac sedieť a Union vám spätne preplatí príspevok do výšky 30€. Viac o tomto príspevku sa môžete dočítať na webe www.union.sk/prispevok-na-kurz-plavania-pre-babatka.

Podobne ako lekári, ani zdravotné poisťovne nie sú všetky rovnaké. Union ponúka množstvo výhod a benefitov pre celú rodinu. Viac na www.union.sk/vyhody.

Zdroj: UNION

Dátum zverejnenia: