Hemoroidy: omyl si nemôžeme dovoliť!

Hemoroidy: omyl si nemôžeme dovoliť!
Zdroj: DoktorPRO
Zrážajúc cestou návštevníkov, pán znervóznene vletel do lekárne a postavil sa do radu. Keď započul slová zdvorilej pracovníčky lekárne "Počúvam Vás!", začal sa nesmelo rozhliadať a mumlať si: "Máte niečo proti hemoroidom? Možno nejaké čapíky alebo masti? Čo mi odporúčate?". Pracovníčka lekárne začala nahlas vymenúvať príslušné lieky. "A čo ste používali predtým?" – spýtala sa pána. "Ale... to nie je pre mňa ... len ma poprosili kúpiť." – povedal nahnevane zákazník a vybral si hociktorý liek, bez toho, aby si vypočul celý zoznam. Zaplatil a vybehol z lekárne ako ponížené chlapča, zahanbene skrývajúc liek tak, aby ho nikto nezbadal.

Človek, ktorý nikdy netrpel hemoroidmi, si iba ťažko dokáže predstaviť bolesť a poníženie, ktoré zažil tento pán. Hemoroidy majú už oddávna zlú povesť. O tejto chorobe sa nehovorí dokonca ani medzi svojimi blízkymi. Táto téma je tabu! Pre niektorých sa dokonca aj návšteva lekára zdá byť nemysliteľná a nepredstaviteľná. A navyše, keby niekto aspoň stihol povedať tomuto pánovi, že tie čapíky, ktoré si kúpil, môžu pomôcť a priniesť úľavu, ale iba dočasne. Nevyriešia problém natrvalo a nevyliečia jeho ochorenie.

Hemoroidy sú vážnym ochorením a iba odborník, ktorým je lekár-proktológ, Vám môže stanoviť účinnú liečbu. Samoliečba Vám nepomôže, prinesie iba dočasnú úľavu. To však nie je optimálne ani efektívne riešenie. Choroba sa môže vrátiť v najviac nevhodnej chvíli, napríklad na dovolenke alebo počas služobnej cesty. Dokonca aj pre Vás nezvyklé jedlá, konzumované napríklad počas dovolenky, môžu spôsobiť zhoršenie stavu. Väčšina ľudí z nejakého dôvodu znáša hemoroidy celé roky. Prečo? Odpoveď je jednoduchá. Strach z návštevy lekára, obavy z požiadania o radu druhých alebo podniknutia konkrétnych krokov v tomto smere. Pretože neustále počúvame, že väčšina pacientov s hemoroidmi skončí na operačnej sále a žiadne iné spôsoby, ako riešiť tento problém (okrem operácie), neexistujú. 

Spoločnosťou sa šíria chýry, mylné domnienky nahrádzajú fakty a overené skutočnosti, ktoré zatiaľ nie sú vnímané v plnom rozsahu. Odstránenie hemoroidov operačne – to je prežitok včerajška. Chirurgické zákroky boli nahradené bezbolestnými metódami odstránenia hemoroidov . Pacienti, ktorí si prežili „peklo“, si len ťažko dokážu predstaviť, že človek sa môže zbaviť hemoroidov (v niektorých prípadoch) iba po absolvovaní dvoch sedení u lekára! Väčšina pacientov sa vystavuje zbytočnému trápeniu, spojenému s chirurgickým zákrokom v dôsledku obyčajnej nevedomosti, neochoty klásť otázky a hľadať pre seba bezpečnú a účinnú liečbu.Odborníci z DoktorPRO Bratislava liečia hemoroidy a análne trhliny BEZ OPERÁCIE a BEZ BOLESTI. Naša klinika je vybavená najmodernejšími technickými zariadeniami – najnovšie medicínsko-diagnostické prístroje sú k dispozícii našim odborníkom. Je zároveň dôležité poznamenať, že liečba prebieha ambulantne. Nemusíte dlhodobo zotrvávať v nemocnici. Po predbežnom odsúhlasení harmonogramu liečby a stanovení konkrétneho počtu návštev, pacient navštevuje kliniku v čase, ktorý je pre neho najviac vyhovujúci. DoktorPRO Bratislava kombinuje pohodlie a kvalitu starostlivosti západných medicínskych zariadení, garantuje účinnosť liečby a profesionalitu zdravotníckeho personálu. Pacienti, ktorí už absolvovali liečbu, ľutujú iba jednu vec, a to, že sa neobrátili na našu klinku skôr!V apríli na klinike DoktorPRO Bratislava bolo otvorené nové oddelenie dermatológie . V DoktorPRO vám skúsení lekári-dermatológovia ochotne pomôžu vyriešiť všetky kožné problémy. Okrem diagnostikovania a liečby rôznych druhov dermatologických ochorení naši lekári špecializujú sa na liečbu psoriázy bez použitia hormonálnych preparátov.

V DoktorPRO sa odstránenie rôznych kožných výrastkov, bradavíc a kondylómov uskutočňuje počas jedného sedenia novou metódou rádiofrekvencie .

Zavolajte nám na bezplatné číslo 0800-200-000 ! Dbajte o svoje zdravie!

Zdroj: DoktorPRO

Dátum zverejnenia: