Eucerin Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+

Eucerin Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+
Zdroj: www.eucerin.sk

Špičkový prípravok na opaľovanie na tvár vhodný na všetky typy pleti, ktorý pomáha predchádzať vzniku hyperpigmentácie vplyvom slnečného žiarenia. Účinne redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu. 

Technológia Advanced Spectral Technology značky Eucerin poskytuje vysoký faktor UVA/UVB ochrany a obranu proti vysokoenergetickému viditeľnému svetlu. Prípravok zároveň podporuje vlastný mechanizmus pleti na obnovu DNA.

 

Emulzia na opaľovanie na tvár ako prevencia proti slnečným škvrnám

UV žiarenie je hlavnou príčinou slnečného poškodenia pleti, avšak aj vysokoenergetické viditeľné svetlo môže vyvolávať tvorbu voľných radikálov, ktoré pre pleť znamenajú ďalšiu neželanú záťaž. Slnečné žiarenie spúšťa zvýšenú produkciu melanínu, ktorá môže viesť k prejavom hyperpigmentácie, ako sú slnečné škvrny. 
 

Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+ je prípravok na slnečnú ochranu na pleť na tvári určený na každodenné použitie. Je vhodná na všetky typy pleti a pomáha predchádzať hyperpigmentácii pleti vplyvom slnečného žiarenia. Technológia Advanced Spectral Technology kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre¹ na dosiahnutie veľmi vysokej UV ochrany s licochalconom A, ktorý neutralizuje voľné radikály vyvolané pôsobením UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla. Prípravok obsahuje aj kyselinu glycyrrhetinovú na posilnenie vlastného mechanizmu pleti na obnovu DNA.

Zloženie obsahuje aj thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá pôsobí na príčinu vzniku hyperpigmentácie. Pri pravidelnom používaní postupne a viditeľne redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu. 

Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Pigment Control SPF 50+ má príjemnú ľahkú konzistenciu, ktorá sa rýchlo vstrebáva a klinické aj dermatologické testy preukázali jej dobrú znášanlivosť aj na citlivej pleti.

 
  1. Zodpovedajú prísnym štandardom kladeným na ochranu pred UVA a UVB žiarením asociáciou Cosmetics Europe. Úroveň ochrany pred UVA žiarením je vyššia ako požadujú normy Európskej únie.

Dátum zverejnenia: