Trápi Vás stres? Vyskúšajte Stressfix

Trápi Vás stres? Vyskúšajte Stressfix

Vedeli ste o tom, že stres je počiatkom mnohých zdravotných problémov, o ktorých ani nemusíte vedieť? Neustále narastajúca psychická námaha a tlak, ktorému čelíme, ústia do chronického, teda dlhodobého stresu, ktorý sa odráža na všetkých oblastiach nášho života. Bojovať s týmto negatívnym fenoménom môžeme začať kedykoľvek, a to nielen zdravým životným štýlom, ale aj rôznymi výživovými doplnkami.

Stres je tichý zabijak

Denno-denne sa vystavujeme rôznym externým i vnútorným negatívnym vplyvom, ktoré prinášajú do nášho života čoraz viac stresu, a to najmä toho nebezpečnejšieho - chronického. Dlhodobý, teda chronický, stres môže byť zodpovedný za zhoršujúce sa nielen fyzické, ale hlavne duševné zdravie. Aké sú však najväčšie spúšťače stresu? Prečo ho vôbec pociťujeme? Stres prichádza do nášho života z rôznych dôvodov, ktoré sú vo veľkej miere závislé aj od konkrétneho jedinca. Medzi najčastejšie príčiny stresu však zaraďujeme pracovné vyťaženie, nepriaznivú finančnú situáciu, naštrbené rodinné či pracovné vzťahy, školské povinnosti či zhoršujúci sa zdravotný stav.

Mali by sme preto eliminovať faktory spôsobujúce stres v čo najväčšej miere. Ako však spoznáte, že trpíte chronickým stresom? Existuje celý rad psychických i fyzických príznakov, ktoré sa prejavujú u každého človeka mierne odlišne. Najčastejšie stres pocítite prostredníctvom búšenia srdca, chvenia, bolesti hlavy, kŕčov, nechutenstva, porúch trávenia, porúch spánku, slabosti, závratov či únavy. Okrem toho pozor i na psychiku, na ktorú dlhodobý stres taktiež útočí. Stres sa prejavuje najmä nervozitou a podráždenosťou, návalmi paniky, zhoršenou koncentráciou, prudkými zmenami nálad, trémou, zmätenosťou či úzkosťou.

Málokedy si uvedomujeme to, že ignorácia stresu môže viesť do veľmi závažných dôsledkov, medzi ktoré patria cukrovka, srdcové ochorenia, rôzne druhy rakoviny, depresie, úzkostné stavy či dokonca i rôzne fóbie. Je ťažké vymenovať exaktný zoznam ochorení, ku ktorým môže dlhodobý, teda chronický stres viesť, keďže stres môže byť spúšťačom takmer akéhokoľvek ochorenia.

konkrétnejšie o strese, čo spôsobuje, aké su jeho príčiny, následky

StressFix vám pomôže

Cítite, že vaše telo už nejakú dobu prechádza negatívnymi zmenami? Pretrvávajú u vás príznaky stresu už nejaký ten čas? Riešením vášho problému môže byť práve výživový doplnok StressFix. StressFix, ako už aj názov napovedá, je zameraný na zmierňovanie príznakov stresu a z neho vyplývajúcich následkov. Jednou z jeho najväčších výhod je aj to, že je založený výlučne na prírodnej báze. Optimálnym pomerom dôležitých minerálnych látok a vitamínov dokáže priaznivo pôsobiť na duševnú rovnováhu.

StressFix obsahuje výťažky najdôležitejších liečivých rastlín, ktoré svojím zložením napomáhajú k správnej funkcii nervovej sústavy. Medzi jednotlivé rastliny, z ktorých výťažky obsahuje aj doplnok StressFix, patria:

  • medovka lekárska

  • levanduľa lekárska

  • valeriána lekárska

  • slncovka kalifornská

  • mučenka opletavá

Tieto výťažky podporujú našu duševnú kondíciu a v spojení s vitamínom B2, B6, B9, B12, D3, E, magnéziom, zinkom a železom dokážu na našu psychiku pôsobiť upokojujúco, čoho následkom je hlavne znižovanie príznakov stresu.

Kombinácia týchto účinných látok vám môže pomôcť aj pri zhoršenej koncentrácii, strate duševnej energie či problémoch problémoch so zaspávaním. V prípade, ak trpíte miernymi depresiami, ktoré môžu byť i symptómami dlhodobého stresu, či úzkosťou, tento výživový doplnok vzhľadom na svoje zloženie dokáže pozitívne pôsobiť aj v týchto oblastiach.

Podporí aj pri depresií či úzkosti

Ako sme už spomínali, výživový doplnok StressFix, ktorého základom sú výťažky z unikátnych liečivých rastlín pôsobiacich priaznivo na duševné zdravie, vďaka svojmu bohatému prírodnému zloženiu vplýva na nervový systém upokojujúcim a utlmujúcim účinkom, čo oceníte najmä vtedy, ak trpíte miernymi depresiami a úzkosťou hlavne z dôvodu dlhodobého stresu. Depresie a úzkostné stavy by mali byť zastavené už v počiatočných štádiách, k čomu vám môžu napomôcť extrakty a vitamíny obsiahnuté v doplnku StressFix.

Z hľadiska efektívneho znižovania príznakov depresií a úzkostných stavov by sme vyzdvihli hlavne účinky valeriány lekárskej, medovky lekárskej a mučenky opletavej. Promptné potláčanie prvotných príznakov depresií a úzkostných stavov vás môže uchrániť od ďalších zhoršujúcich sa príznakov a zdravotných problémov.

napovedať, že stressfix môže pomôcť a prípadne vyzdvihnúť konkrétne bylinky a ich účinky

Tipy ako podporiť účinok StressFixu

Výživový doplnok StressFix vďaka svojmu unikátnemu bohatému zloženiu rastlinných výťažkov a zdraviu prospešných látok môže pomôcť udržať našu psychiku v zdravej kondícii. Na zvýšenie jeho efektu je však nutné dodržiavať určité zásady zdravého životného štýlu.

  1. V prvom rade by ste mali dbať na dostatočný a kvalitný spánok, ktorý je základom správnej funkcie našej psychiky. Ide aj o výbornú prevenciu pred rôznymi ochoreniami psychického charakteru.

  2. Odporúčame podporiť účinok doplnku StressFix aj pravidelnou fyzickou aktivitou, dostatočnou regeneráciou a vykonávaním aktivít, ktoré vám robia radosť.

  3. Zdôraznili by sme aj zdravú a vyváženú stravu, ktorá v mnohých prípadoch napomáha k znižovaniu stresu.

  4. Vhodné je tiež aplikovať do vašej dennej rutiny správny a zdravý biorytmus, ktorý je vhodné dodržiavať. Znamená to, že by ste si mali stanoviť čas, kedy pôjdete spať, kedy budete vstávať, kedy budete jesť a jednoducho ho každý deň dodržiavať.

  5. Vhodným spôsobom, ako bojovať so stresom, je umožniť nielen vášmu telu, ale i vašej psychike aspoň nakrátko zrelaxovať a oddýchnuť si aj počas bežného dňa. Mali by ste sa riadiť aj pevne určeným harmonogramom, s ktorým sa nemusíte obávať toho, že niečo nestihnete.

Výživový doplnok StressFix bude s vyššie uvedenými radami fungovať oveľa efektívnejšie a lepšie. Nejedná sa o žiaden liek, ale iba o prostriedok, ktorý podporí vaše duševné zdravie, ktoré je denno-denne oslabované vonkajšími faktormi, ktoré vo väčšine prípadov nemôžete ovplyvniť.

 

Dátum zverejnenia: