Ako eliminovať koronavírus?

Ako eliminovať koronavírus?
Zdroj: https://www.pexels.com/
 
Momentálna situácia nás neraz dostáva do úzkych. Snáď najskloňovanejším pojmom v médiách je tieto dni rozhodne slovo koronavírus. Poznáte to – zapnete telku, rádio, otvoríte noviny, internet a prvé, čo vidíte alebo počujete sú správy týkajúce sa nového vírusu, ktorý si podmanil takmer celý svet – COVID-19.
 

Koronavírus z každej strany

Nielen to, že človek nemôže poriadne ani vyjsť z domu, môže byť stresujúce, ale taktiež byť zavretý s tými istými ľuďmi počas niekoľkých dní, môže byť psychicky neúnosné. Nie, nie ste jediní, kto je z aktuálnej situácie úplne na nervy . Verte tomu, že ľudia po celom svete sa strachujú, keď si predstavia ako dlho môže tento stav ešte trvať. K tomu všetkému neprospievajú ani preplnené obchody. Čím viac ľudí, tým väčšia pravdepodobnosť, že sa človek môže nakaziť. Nákupy sú v momentálnom stave vysoko stresujúcou záležitosťou, nakoľko nikdy neviete, s kým sa stretli ľudia, ktorí sú v obchode a kto môže byť prenášačom zákerného koronavírusu.
 
Ako sa vysporiadať so stresom, ktorý je momentálne všade naokolo? Verte, že to nie je jednoduché, avšak rozhodli sme sa priniesť vám niekoľko tipov na to, ako túto situáciu psychicky ustáť a zachovať si chladnú hlavu. 
 

Vyhraďte si priestor a čas úplne pre seba

V tieto dni, počas ktorých je doma celá rodina, nemusí byť jednoduché zostať pokojným človekom. Je dokázané, že keď človek trávi dlhší čas na tom istom mieste a s tými istými ľuďmi non-stop (aj keď je to rodina), nie sú žiadnou výnimkou tzv. Ponorkové choroby. Znervózňuje vás to, čo vám bežne vôbec nevadí, z každej strany od vás niekto niečo chce a vy už máte všetkého a všetkých plné zuby
 
Spomínané situácie častokrát vedú k akumulovaniu emócií, ktoré sú pod obrovským tlakom a stačí iba málo, aby ste vybuchli. Vyhraďte si preto aspoň hodinku denne len pre seba a pre aktivity, ktoré máte radi. Uvidíte, že takýto každodenný ,,relax“ vám pomôže psychicky sa uvoľniť a nemyslieť na súčasnú nepriaznivú situáciu, ktorá trápi celý svet. Zavrite sa do izby, čítajte knihu, pozerajte svoj obľúbený film, pospite si, zahrajte si videohru – jednoducho vypnite od sveta.
 

Vyskúšajte výživové doplnky

Cítiť sa bezmocný a beznádejný nie je v tejto dobe ničím výnimočným. Verte tomu, že nie ste jediní, kto momentálne takéto pocity prežíva. Každý z nás je počas týchto dní vo veľkej miere obmedzovaný. Človek poriadne nemôže ani vyjsť von, takmer všetky obchody sú zatvorené, nemôže si spraviť radosť kúskom oblečenia alebo filmovým zážitkom v kine. Práve preto nie je vôbec výnimočné, že sa v tieto dni cítite depresívne, bezmocne, beznádejne, unavene a skľúčene
 
Dobrou správou však je, že máme pre vás riešenie v podobe výživových doplnkov, ktoré sa o vašu psychickú pohodu zaručene postarajú. Doplnok, ktorý sa môže pochváliť svojím čisto prírodným zložením a efektivitou svojich účinkov, je rozhodne StressFix. Ide o prípravok obsahujúci komplex piatich bylín, vitamínov a minerálnych látok, ktoré sú známe aj vďaka podporným účinkom na duševné zdravie, a to hlavne v období prežívania stresu, psychického vypätia, nervozity či pocitov bezmocnosti, smútku a beznádeje. 
Aby ste sa sami presvedčili o jeho bohatom zložení, prinášame vám zoznam zložiek StressFixu, ktoré sú darmi prírody:
  • Medovka lekárska
  • Valeriána lekárska
  • Slncovka kalifornská 
  • Mučenka opletavá 
  • Vitamíny: B2, B6, B9, B12, D3, E
  • Magnézium (horčík)
  • Zinok
  • Železo
Kombinácia vyššie uvedených látok je zaručeným a overeným receptom, ktorý vašu psychiku dostane na tú správnu vlnu. Prežite aktuálnu stresujúcu situáciu v duševnej pohode vďaka jedinečnému výživovému doplnku StressFix.
 

Aktívny pohyb

Mnohí ľudia ostali v tomto období zavretí doma, nakoľko sa zavrelo veľké množstvo pracovísk a kopa ľudí je zamknutá vo svojich príbytkoch z dôvodu karantény. Keďže sa ,,nepracujúcim“ ľuďom otvára kopec možností, ako využiť svoj čas, určite odporúčame využiť ho v prospech svojej psychickej aj fyzickej stránky. Hýbte sa a športujte! 

Šport je overenou antistresovou činnosťou a navyše má priaznivý účinok aj na vašu postavu. Nežiadame vás o to, aby ste začali podávať nadľudské výkony. Stačí si zacvičiť niekoľko cvikov a uvidíte, že sa budete cítiť omnoho lepšie a aktuálna situácia spojená s koronavírusom bude pre vás obdobím pohody.

Dátum zverejnenia: