Prírodná krása od Ziaja

Prírodná krása od Ziaja
Zdroj: www.makeup.sk

Poľskí farmaceuti vedia veľa o kráse všetko. Dôkazom toho je nová kozmetická značka Ziaja, ktorá za dve desaťročia dokázala získať trvalú lásku zákazníkov. Je to rodinná spoločnosť založená v roku 1989 farmaceutom Zenonom Ziaja. Hlavným „prvkom“ značky je kompetentná kombinácia prírodných a syntetickych komponentov. To vám umožní dosiahnuť ohromujúci účinok: na jednej strane sa výrobky môžu pochváliť dobrými vlastnosťami a na druhej strane sú hypoalergénne a neškodné pre pokožku. 

Prírodná kozmetika sa vyrába vo farmaceutickom závode v Gdansku. Ľudia túto spoločnosť nazývajú jednoducho „ Ziaja “. Vďaka pozitívnym recenziám od vďačných zákazníkov si rýchlo podmanila nielen poľský trh, ale tiež sa celkom úspešne predáva vo východnej Európe. Nie je ťažké kúpiť si výrobky Ziaja, pretože majú atraktívnu cenu a je možné ich kúpiť nielen v špecializovaných predajniach, ale aj na internetových stránkach.

Celá výroba sa uskutočňuje pod prísnym dohľadom kvalifikovaných kozmetológov. Každý výrobok prechádza klinickým testovaním a detské výrobky sa niekoľkokrát podrobia tomuto testu. Všetky kontroly sa vykonávajú nielen v poľských klinikách, ale aj vo vedúcich zdravotníckych centrách sveta. Moderné výrobky Ziaja na starostlivosť o tvár, telo a vlasy, na zvieratách sa netestujú.

 

Výrobcovia kladú hlavný dôraz na používanie prírodných komponentov. Kúpa týchto výrobkov dnes znamená, dopriať si životodarnej sviežosti a krásy. Prírodné prísady, na základe ktorých je vyvinutá celá kozmetická línia Ziaja, oslovila mnoho žien. Dôkazom toho sú ich pozitívne recenzie.
 

Ziaja znamená záruku kvality :

  • Vo  výrobe boli zavedené procesy riadenia kvality v súlade s medzinárodnými normami ISO 9001: 2008
  • Farmaceutická  výroba vyhovuje normám GMP (Good Manufacturing Practice) 
  • Výrobky  sú balené v súlade s interným systémom kontroly kvality (na obale označeným „e“)
  • Spoločnosť  je ohľaduplná k životnému prostrediu - aktívna účasť na  procese spracovania „prázdnych obalov“ - všetky výrobky sú  označené «Green Point»  
  • Spoločnosť  je členom poľského zväzu súkromných zamestnávateľov v kozmetickom priemysle
  • Spoločnosť je členom poľskej komory farmaceutického priemyslu POLFARMED
 

Dátum zverejnenia: