Kde zohnať darčeky pre celú rodinu?

Kde zohnať darčeky pre celú rodinu?
Zdroj: www.wobenzym.sk

Tento tok je nevyspytateľný. Viacerých z nás naučil nerobiť si akékoľvek plány, pretože situácia sa mení každú chvíľu. Napriek tomu čas nemožno zastaviť a vianočné sviatky sa blížia. Síce nie je ešte jasné, ako budú prebiehať, no bez darčekov si ich vieme predstaviť len veľmi ťažko. Kde zohnať to pravé pre každého člena rodiny bez ohľadu na to, aké ďalšie opatrenia v súvislosti s koronou nás do konca roka ešte čakajú?

Pod stromček pohodlne nakúpite v lekárni. Už dávno totiž neplatí, že výživové doplnky či voľnopredajné lieky potešia len seniorov. S našim návodom vyberiete to, čo poteší, no najmä pomôže obdarovanému zachovať si zdravie a vitalitu. Nemusíte mať obavy – portfólio produktov je široké a zaručene tak nájdete niečo pre každého.  Výhodou nákupu na jednom mieste je tiež to, že sa nemusíte stresovať z predvianočného naháňania po nákupný centrách či nedochvíľnych kuriérov. 

Pre rozžiarené detské tváre

Máte v rodine malých nezbedníkov? Potom určite viete, že hračky ich s istotou potešia, rodičov však už oveľa menej. Väčšina domácností sa v tomto riadi heslom „čím menej, tým lepšie“, čo je celkom pochopiteľné. Vyhradiť si na skladovanie plyšákov, stavebníc, plastových zvieratiek a dopravných prostriedkov samostatnú miestnosť je v súčasnej dobe takmer nemožné. Napriek tomu môžete drobcov aj ich rodičov potešiť rovnako – výživovými doplnkami na posilnenie imunity, doplnenie potrebných vitamínov a pod. Ak sa medzi nimi nájde športovec, poraďte sa s lekárnikom, čo by bolo preňho vhodné.  Základom je lákavé balenie, tvar toboliek alebo nejaký pridaný darček. Úsmev a nadšenie bude zaručené!

Dospelí ocenia praktickosť

Praktické darčeky milujú všetci dospeláci. Výživové doplnky a voľnopredajné lieky takými bezpochyby sú. Pri výbere pre ženu máte možnosti o trošku širšie – nájdete nielen tie, ktoré sú primárne určené na podporu zdravia; tiež je mnoho takých, ktoré pomôžu napríklad aj s kozmetickými nedostatkami (vypadávanie vlasov, lámavé nechty, mdlá pleť a pod.).  Portfólio výživových doplnkov pre mužov je tiež pestré; ak si neviete poradiť sami, spýtajte sa priamo lekárnika. 

Prvá voľba pre seniorov

Pri výbere toho pravého darčeka pre seniora budete mať možno problém rozhodnúť sa, ktorý by mu určite chýbať nemal. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že s pribúdajúcimi rokmi si zdravie vyžaduje oveľa väčšiu starostlivosť; napriek tej najväčšej snahe sa však pridružia aj rôzne problémy. K častým patria napríklad zápaly v kĺboch, oslabená imunita či dokonca opakované zápaly bakteriálneho či vírusového pôvodu. Pomôcť vyriešiť aj tieto zdravotné ťažkosti môže enzýmový liek Wobenzym. Ak  teraz kúpite 800tbl. balenie, dostanete k nemu balíček obľúbenej kozmetiky Yves Rocher, vybrať si môžete z dvoch vôní: Kokos alebo Mango a koriander (podľa dostupnosti v lekárni). Wobenzym je skvelým darčekom aj pre tých, ktorých čaká v priebehu budúceho roka operácia a chcete im pomôcť čo najrýchlejšie sa zotaviť. Obsiahnuté enzýmy totiž skracujú dĺžku hojenia nielen po operáciách, ale aj po úrazoch. 

Akcia platí do vydania zásob. Wobenzym je tradičný enzýmový liek z prírodných zdrojov. Starostlivo čítajte príbalovú informáciu. Viac na www.wobenzym.sk 

 

Dátum zverejnenia: