Terapia BEMER - pre vaše zdravie

Terapia BEMER - pre vaše zdravie
Zdroj: bigstockphoto.com

Mnohí z nás prežívajú trápenie súvisiace s rôznymi zdravotnými problémami, často sprevádzané bolesťami, ktoré sa darí zmierniť iba liekmi, alebo v najhoršom prípade nie je dostatočne účinná ani lekárska starostlivosť. Riešenie je však na svete. Terapia BEMER 3000 je novinkou na Slovensku. Vo svete je úspešne využívaná už 10 rokov. Účinky sú vedecky dokázané a aj skúsenosti z praxe svedčia o jej výnimočnej efektivite. Prístroj BEMER 3000 je založený na princípe Bio-ElektroMagnetickej Regulácie Energie. Aplikovaním tejto terapie je možné predísť viacerým ochoreniam, znížiť dávkovanie, alebo v niektorých prípadoch aj úplne vysadenie liekov, výrazne sa skracuje doba liečenia, stráca sa vyčerpanosť a vo viacerých prípadoch pomôže aj vtedy, keď je už medicína bezmocná.

Certifikovaný zdravotnícky prístroj BEMER 3000 je jedným z najmodernejších prístrojov pracujúcim s jedinečným elektromagnetickým impulzom. Jeho užívanie je veľmi jednoduché, bezbolestné a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Počas ošetrenia sa v našom organizme výrazne zlepšuje prekrvenie v najmenších cievach celého organizmu (mikrocirkulácia), čo optimalizuje zásobovanie buniek kyslíkom a ďalšími výživnými látkami. Už po dvojminútovej aplikácii elektromagnetického poľa BEMER, sa aktivizuje imunitný systém. Tieto procesy podporujú prirodzenú sebareguláciu a sebaregeneráciu organizmu. Krvný obeh je po ošetreniach normalizovaný, tým sa celkový stav pacienta výrazne zlepšuje, naštartuje sa ozdravný proces a takmer okamžite je možné dosiahnuť zmiernenie bolestí.

Terapia BEMER sa stala obľúbenou aj medzi zdravými ľuďmi a športovcami, veď zvyšuje psychický aj fyzický výkon, znižuje negatívne účinky stresu, skracuje čas na rozcvičku, napomáha regenerácii a odstraňuje tzv. svalovú horúčku. Terapia BEMER je vďaka nízkej intenzite magnetického poľa a špecifickej frekvencii bezpečná, bez kontraindikácií, bez rizika predávkovania, môže sa aplikovať aj u tehotných žien a detí počnúc kojeneckým vekom a taktiež u pacientov s pacemakerom a kovovými implantátmi. BEMER 3000 je aj obchodnou príležitosťou, ktorá je otvorená pre každého, koho táto metóda zaujala a je pripravený absolvovať príslušné vzdelávanie

Autor článku: József a Lívia Solymos, YLOS Centrum bioenergie

Dátum zverejnenia: