Veľká vianočná súťaž na Zzz.sk

Veľká vianočná súťaž na Zzz.sk prebieha od 30.11.2008 do 15.1.2009. Hlavnou výhrou súťaže je mobilný telefón Samsung Omnia, okrem toho je v súťaži množstvo ďalších hodnotných cien. Do súťaže sa zapojí každý, kto sa zaregistruje na www.zzz.sk a následne vyplní krátku súťažnú anketu (4 otázky).

Viac informácií o súťaži tu.

Výhry:

Samsung Omnia

ako hlavnú výhru do vianočnej súťaže v hodnote 14 140 Sk venoval internetový obchod Smartelektro.sk.

Elegantný 3G/HSDPA mobilný telefón s GPS navigáciou s dotykovým ovládaním TOUCHWIZ (ovládanie dotykom prstov), 3,2" dotykový LCD displej - rozlíšenie WQVGA (240x400), pamäť 8 GB + slot pre microSDHC (až do 16 GB), GSM Quad-band, EDGE/GPRS, Tri-band 3G s HSDPA 7.2Mbps.

Viac o telefóne nájdete tu ....

Darčekové sady parfémov do súťaže venovala internetová parfuméria Parfumeriazet.sk.

VERSACE Bright Crystal

  - toaletná voda 90 ml
  - telové mlieko 100 ml
  - sprchový gel100 ml
  - miniatúrka toaletnej vody

VERSACE Pour Homme

  - toaletná voda 100 ml
  - balzam po holení 75 ml
  - sprchový gel 100 ml

Darčekový balíček Chlorella 2 x 500 g Chlorrela Tabs rodinné balenie dóza, tričko s logom Chlorella, darčeková krabička - venoval bioštýl s.r.o.

Internetové knihkupectvo Martinus.sk venovalo do súťaže 6 poukážok v hodnote 500 Sk na nákup akéhokoľvek tovaru na www.martinus.sk.

3 x

MUDr. Igor Bukovský venoval do súťaže 3 x knihu Hneď to bude a 2 x knihu Návod na prežitie pre muža.

Hneď to bude - kuchárska kniha na každodenné použitie, len rýchle, zdravé a chutné jedlá. Takmer všetky recepty sa dajú stihnúť do 20 minút.

Návod na prežitie pre muža - skvelý darček pre každého muža, slovenský bestseller, návod ako ostať zdravý počas celého života.

Tu nájdete ukážku jednej kapitoly.

2 x 10 x

MUDr. Alexandra Novotná, riaditeľka kliniky plastickej chirurgie a estetickej medicíny Esthetic s.r.o. venovala do súťaže 10 výtlačkov svojej novej knihy Krása nemá vek.

Autorka v nej rozoberá svoj pohľad na krásu a opisuje najmodernejšie trendy v estetickej medicíne. Čitatelia v tejto knižke nájdu nielen autentické príbehy, ale aj pocity a pohnútky klientov, ktorí sa rozhodli pre estetický zákrok.

Internetový obchod www.pomocky.sk venoval do súťaže dynamickú podložku Sissel Plus - pre Vaše zdravé sedenie a fitloptu Sissel Profesionál so SecureMax systémom - fitlopta nielen pre profesionálov.

   

Autor článku: Tím Zzz.sk

Dátum zverejnenia: