Novinka: Odsávanie tuku vodným lúčom!

Novinka: Odsávanie tuku vodným lúčom!
Zdroj: bigstockphoto.com

Ponúkame najmodernejší spôsob zbavenia sa tukových buniek. Revolučná WAL liposukcia je novinkou v medicíne a unikátny prístroj body-jet vlastníme na Slovensku aj my!

Ako funguje liposukcia vodou?

Pomocou prístroja body-jet sa napustí pod tlakom cez kanylu tekutina, rovno do problémových miest. Vysoký tlak tekutiny rozpustí tuk, ktorý nechceme a následne sa odstráni.

Bez anestézie a krátko!

Revolučná liposukcia sa uskutočňuje bez celkovej anestézie, znecitlivuje sa iba lokálne pacientova ošetrovaná časť tela. WAL liposukcia je mimoriadne krátka procedúra. Zo všetkých podobných zákrokov zatiaľ najefektívnejšia a zákrok robí špecialista veľmi krátky čas, max hodinu a pol. 

  • Pre telo znamená zdravú zmenu
  • Efektívny nástroj chudnutia
  • Odstráni tuk z oblastí, kde je tukové tkanivo príliš odolné
  • Zlepšuje celkový tvar tela

Zbavte sa nadbytočných kilogramov efektívne, zhoďte naraz zo seba aj 20 kíl bez vedľajšieho efektu. Zlepšite si postavu aj váš celkový život.
 
WAL liposukcia, ktoré ponúka klinika Esthetic svojim klientom je východiskom pre vaše problémy s postavou a následne aj zdravím. Zlepší váš život, konečne si budete môcť dovoliť to, na čo ste doteraz „nemali nárok“. Odhaliť svoju NOVÚ postavu, zlepšiť životný štýl a zbaviť sa všetkých zdravotných komplikácii, ktoré súviseli s vašou nadváhou.

Pre koho je zákrok určený?

  • Ak vám nepomáha diéta ani intenzívne cvičenie
  • Pre ľudí s problémovými oblasťami vonkajších a vnútorných stehien, podbruška, paží, podbradku a pod.

Ponúkame EXTRA VÝHODY:

Wal liposukcia nepoškodzuje tkanivo, vieme ňou presnejšie odsať tuk. To znamená aj minimálne straty krvi. Zákrok je ambulantný, pacient po ňom odchádza domov. Ide ja o krátky čas rekonvalescencie. Po zákroku pacient potrebuje špeciálne liposukčné elastické prádlo, ktoré je nutné nosiť aspoň mesiac.

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: