Novinka: Extra WAL liposukcia - odsávanie tuku vodným lúčom!

Novinka: Extra WAL liposukcia - odsávanie tuku vodným lúčom!
Zdroj: bigstockphoto.com

Ponúkame najmodernejší spôsob zbavenia sa tukových buniek. Revolučná WAL liposukcia je novinkou v medicíne a unikátny prístroj body-jet vlastníme na Slovensku aj my!

Ako funguje liposukcia vodou?
Pomocou prístroja body-jet sa napustí pod tlakom cez kanylu tekutina, rovno do problémových miest. Vysoký tlak tekutiny rozpustí tuk, ktorý nechceme a následne sa odstráni.

Bez anestézie a krátko!
Revolučná liposukcia sa uskutočňuje bez celkovej anestézie, znecitlivuje sa iba lokálne pacientova ošetrovaná časť tela. WAL liposukcia je mimoriadne krátka procedúra. Zo všetkých podobných zákrokov zatiaľ najefektívnejšia a zákrok robí špecialista veľmi krátky čas, max hodinu a pol.

• Pre telo znamená zdravú zmenu
• Efektívny nástroj chudnutia
• Odstráni tuk z oblastí, kde je tukové tkanivo príliš odolné
• Zlepšuje celkový tvar tela

Zbavte sa nadbytočných kilogramov efektívne, zhoďte naraz zo seba tuk bez vedľajšieho efektu. Zlepšite si postavu aj váš celkový život.
 
WAL liposukcia, ktoré ponúka klinika Esthetic svojim klientom je východiskom pre vaše problémy s postavou a následne aj zdravím. Zlepší váš život, konečne si budete môcť dovoliť to, na čo ste doteraz „nemali nárok“. Odhaliť svoju NOVÚ postavu, zlepšiť životný štýl a zbaviť sa všetkých zdravotných komplikácii, ktoré súviseli s vašou nadváhou.

Pre koho je zákrok určený?
-    Ak vám nepomáha diéta ani intenzívne cvičenie
-    Pre ľudí s problémovými oblasťami vonkajších a vnútorných stehien, podbruška, paží, podbradku a pod.

Ponúkame EXTRA VÝHODY:
Wal liposukcia nepoškodzuje tkanivo, vieme ňou presnejšie odsať tuk. To znamená aj minimálne straty krvi. Zákrok je ambulantný, pacient po ňom odchádza domov. Ide ja o krátky čas rekonvalescencie. Po zákroku pacient potrebuje špeciálne liposukčné elastické prádlo, ktoré je nutné nosiť aspoň mesiac.

Rozhovor s Doc. MUDr. Jozefom Fedelešom, CSc.  o novej metóda odsávania tuku

Esthetic: V čom spočíva táto zázračná metóda?
MUDr. Jozef Fedeleš: Metóda spočíva v tom, že doteraz sa najprv tkanivo roztokom napumpovalo, a potom sa odsávalo. Bolo to bolestivejšie, nemali ste kontrolu odsávania. Metóda vodného lúča je zmes rôznych látok vo fyziologickom roztoku. Je to tekuté, preto to nazvime vodný lúč, ktorý spôsobuje, že lekár zároveň aj strieka, aj hneď odsáva. Čiže u pacienta nedochádza k prebytku tekutín v tele. A to rozrušovanie tkaniva je také fyziologické, že neporaní cievy, neporaní nervy, ani tukové bunky. Samozrejme, časť áno, ale v ďaleko menšej miere. Dokonca sa zachovajú aj kmeňové bunky nepoškodené. Tuk môžete vstrekovať do rôznych častí tela na korekciu pŕs, jaziev, tváre a tukové bunky prežijú. Predtým ťažko prežívali. Na 6-8 deň väčšinou zahynuli. Pri takomto odbere môžete tuk maximálne využiť. Po každej liposukcii sa cíti človeka ako zbitý. Tu je bolestivosť znížená a má ďaleko kratšie trvanie, ako pri ostaných metódach.

E: Hovorí sa, že je to najkratší zákrok doteraz zo všetkých liposukčných metód. Je to pravda?
JF: Ak ide napr. o vnútornú časť stehna, je to hodina a pol práce, až do dvoch hodín. Samozrejme, nemôžete odsávať tuk donekonečna, treba zobrať len určité maximálne množstvo. Nedá sa urobiť z tučného človeka chudého. Toto je metóda, ktorou sa upravuje tvar tela. Nikto si nemôže myslieť, že mu odsajeme 15 litrov a zrazu schudne 15 kíl. Ak odsajete veľa, v podstate tak poškodíte organizmus zvnútra, proces hojenia môže byť potom veľmi diskutabilný.

E: V čom sú najväčšie benefity Wal liposukcie?
JF: Keď sa voľakedy nepoužívala táto technika, ale obyčajná, boli veľké straty krvi. Bolo treba dávať pozor, aby ste neprekročili určitú hranicu. Dokonca sme mali prípady, že sme dávali transfúziu v kooperácii. Teraz máme zase iný problém. Metóda je relatívne bez krvi, ale nemôžete do niekoho napumpovať toľko vazokonstrikčných látok, adrenalínu, ani látok proti bolesti. Odobraté množstvo nie je na chudnutie, ale na upravenie tvaru tela. Ak chcete odstrániť väčšie množstvo, je ho lepšie operovať. Všetko, čo sa dá, sa potom vyreže von. Inak by ste mali strašný prebytok kože, ktoré by ovislo.

E: Môže klient po Wal liposukcii oslavovať štíhlosť väčším množstvom jedla? Kde sa mu vlastne potom uloží tuk?
JF: Tukové bunky sa nerozmnožujú, ich počet sa nezväčšuje. Keď má niekto väčší príjem a priberá, tukové bunky sa zväčšujú. Ak liposukciou odstránite časť tukových buniek a budete ďalej jesť a jesť, nebude priberať iba na mieste odsatia, všade inde áno.


Spoveď pacientky Barbory z Budmeríc: Zubár je horší ako liposukcia!

Esthetic: Čo ste doteraz vedeli o liposukcii?
Barbora: Videla som párkrát zákrok naživo. Pán doktor ma utešoval, že dnes sa to už robí inak. Metóda mi bola vždy sympatická. 

E: Koľko tuku „do ruky“ musí človek mať, že sa rozhodne ísť na liposukciu bruška, lebo mu prekáža?
B: Mám brucho ako najproblematickejšiu partiu. Myslím, že to aj najmenej bolí. Môžem cvičiť ako chcem, držať diéty, nič na bruško nepomáhalo. Nechystám sa po liposukcii hýriť, skôr zmeniť životný štýl a dodržiavať nejaký správny režim aj v stravovaní.

E: Máte už po zákroku. Je to úľava?
B: Dá sa to vydržať, nie je to taká strašná bolesť. Strašili ma, že je to horšie ako pôrod, ale nie je. Aj zubár je horší ako liposukcia. (Smiech.)

Fotogaléria k zákroku

  

   

 

 

 

 

 

 

 

Autor článku: PR článok

Dátum zverejnenia: